تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳ 23 ذو القعدة 1445 Thursday, 30 May , 2024
0

۷۸ پروژه تا پایان نیمه اول سال ۱۴۰۲ در استان ایلام تکمیل و به بهره برداری می رسد

  • کد خبر : 7142
  • ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۸
۷۸ پروژه تا پایان نیمه اول سال ۱۴۰۲ در استان ایلام تکمیل و به بهره برداری می رسد

۷۸ پروژه تا پایان نیمه اول سال ۱۴۰۲ در استان ایلام تکمیل و به بهره برداری می رسد

استاندار ایلام گفت :۷۸ پروژه استان تا پایان نیمه اول سال ۱۴۰۲ با اعتبار ۲۸۰ میلیارد تومان تکمیل و به بهره برداری می رسد

 

به گزارش الوند _ حسن بهرام‌نیا در نشست شورای اداری استان ایلام اظهار داشت: بیانات ریاست محترم جمهور یک راهبرد برای توفیقات بیشتر دولت سیزدهم در سال ۱۴۰۲ است.

وی با اشاره به اینکه حاشیه ها، نباید مدیران دولت را از هدف اصلی که خدمت گذاری صادقانه به مردم است غافل کند، افزود: فرمانداران با هماهنگی مدیران دستگاه های اجرایی تا پایان فروردین ماه موظفند از نیروی انقلابی، ارزشی، متخصص که گفتمان و منشور دولت سیزدهم را قبول داشته باشند در پُست های مدیریتی شهرستان استفاده کنند.

استاندار ایلام ادامه داد:«بهره‌وری» و «کاهش‌هزینه ها» برای دولت سیزدهم بسیار مهم و اثرگذار است که باید این موضوعات با جدیت مورد توجه قرار گیرد.

بهرام نیا با بیان اینکه مدیریت،فرصت خدمتگذاری است که باید تمام تلاش خود را برای خدمات ماندگار بکار گیریم، تصریح کرد: معدل عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی استان و فرمانداران رضایت بخش و خوب است که باید تلاش خود را در سال جدید برای خدمت رسانی به مردم مضاعف کنند.

وی از دولت سیزدهم به عنوان دولت «صادق الوعد» یاد کرد و گفت : باید همه مدیران به این شعار پایبند باشند و اگر مدیری و فرمانداری وعده ای داد باید بطور قطع وعده خود را محقق کندلذا هیچ پروژه جدیدی کلنگ زنی نمی شود چراکه دولت، دولت «مسأله محور» است و تمرکز ما باید بر تکمیل پروژه های نیمه تمام باشد.

نماینده عالی دولت در استان ایلام از تکمیل و بهره برداری ‌۷۸ پروژه این استان تا پایان نیمه اول سال ۱۴۰۲ با اعتبار ۲۸۰ میلیارد تومان خبر داد و یادآور شد :برای تکمیل پروژه های نیمه تمام استان، تاکنون ۹ واحد مازاد به ارزش ۱۷ میلیارد تومان توسط دستگاه اجرایی به فروش رسیده و ۴۳ واحد مازاد دیگر دستگاه های اجرایی برای فروش شناسایی شده است.

بهرام نیا اضافه کرد: در سال ۱۴۰۱ چهار هزارو ۵۱۷ ایثارگر در دستگاه های اجرایی استان تبدیل وضعیت و استخدام شدند که از حیث تبدیل وضعیت ایثارگران در دستگاه های اجرایی رتبه نخست کشور کسب کردیم.

استاندار ایلام با قدردانی از بسیج سازندگی سپاه پاسداران این استان در اجرای طرح آبرسانی به روستا ها بیان داشت: در ابتدا تعداد روستاهای استان که در طرح جهاد آب‌رسانی قرار گرفت ۱۲۸ روستا با اعتبار ۵۰۷ میلیارد تومان بود که با رایزنی‌های صورت گرفته این تعداد روستا به ۲۰۰ مورد افزایش و اعتبار لازم نیز به ۸۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت که ایلام در این حوزه با ۶۸ درصد پیشرفت فیزیکی رتبه نخست کشور را کسب کرد و به فضل‌خدا برای همیشه مشکل تنش آبی در روستاهای ایلام برطرف می شود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7142