تاریخ : سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳ 21 ذو القعدة 1445 Tuesday, 28 May , 2024
0

کار در حوزه کودک و نوجوان باید علمی و اعتقادی باشد

  • کد خبر : 5463
  • ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۴
کار در حوزه کودک و نوجوان باید علمی و اعتقادی باشد

کار در حوزه کودک و نوجوان باید علمی و اعتقادی باشد

استاندار کردستان خواستار تقویت ظرفیت‌های کانون پرورش فکری شد و گفت : کار در حوزه کودکان و نوجوانان باید به باور تبدیل شود و مبتنی بر قواعد علمی و اعتقادی باشد.

به گزارش الوند  _ اسماعیل زارعی کوشا در دیدار با مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان با بیان اینکه کار کانون پرورش فکری جزو فعالیت‌های ریشه‌ای و مهم است،  اظهار داشت:متاسفانه آنگونه که شایسته است به این حوزه توجه کافی ولازم نشده که می طلبددر این حوزه با باور و یقین قلبی کار شود چرا که ثمرات و نتایج کار فرهنگی در کانون پرورش فکری در آینده نتیجه خواهد داد.

وی ضرورت انجام اقدامات ایجابی در مسائل فرهنگی را یادآوری کرد و افزود: در امر پرورش کودکان و نوجوانان اعتقادی  باید با کارها و اقدامات خلاقانه زمینه بروز استعداد و خلاقیت این سرمایه های ارزشمند و آینده ساز فراهم گردد.

استاندار کردستان ضمن صحه گذاشتن بر اهمیت فعالیت‌های کانون پرورش فکری وعده داد که از همه امکانات و در حد مقدورات برای رفع مشکلات و نیازهای کانون اقدام خواهد شد.

وی توجه به مسئله پرورش در کنار آموزش را حائز اهمیت برشمرد و گفت:کردستان سرزمین استعدادهای درخشان و پویا است و در همه زمینه‌ها نخبه پرور است، بنابراین ما وظیفه داریم بسترهای شکوفایی این استعدادها را فراهم کنیم.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5463