تاریخ : جمعه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۳ 24 ذو القعدة 1445 Friday, 31 May , 2024
0

مردم مهمترین سرمایه برای حفظ نظام هستند

  • کد خبر : 5304
  • ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۰
مردم مهمترین سرمایه برای حفظ نظام هستند

مردم مهمترین سرمایه برای حفظ نظام هستند

فرمانده سپاه ناحیه کنگاور با اشاره به اینکه مردم مهمترین سرمایه برای حفظ نظام هستند ، گفت : امروز دشمن تنها راه تسلط بر ملت ها را گروگان گرفتن ذهن مردم می داند.

به گزارش الوند _سرهنگ علی اصغر اله دانه در نشست با اصحاب رسانه شهرستان کنگاور که بمناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، بیان داشت : جدا کردن ملت از ولایت و نظام اسلامی با ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم و بزرگنمایی مشکلات اقتصادی بخشی ازعملیات روانی دشمنان است که این روزها به آن روی آورده است چرا که دشمنان انقلاب اسلامی به این نتیجه رسیده‌اند که تنها راه تسلط بر جوامع به گروگان گرفتن ذهن‌های مردم است.

وی از مردم به عنوان مهمترین سرمایه برای حفظ نظام  نام برد که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی توانست به پشتوانه آنها این نظام را پایه گذاری کند و موجب شده جمهوری اسلامی  پس از گذشت فراز و فرود های بسیار همچنان قدرتمند تر از گذشته به بسیاری از قله های پیشرفت و تکنولوژی دست یابد.

سرهنگ اله دانه تحلیل درست، بصیرت‌افزائی، تبیین شرایط قبل و بعد از انقلاب و دشمن شناسی را از جمله رسالت های رسانه ها در شرایط فعلی کشور برشمردو گفت: یکی از مهمترین اهداف دشمن در راه اندازی آشوب و اغتشاشات اخیر به حاشیه راندن شکوه و عظمت اربعین است که می طلبد اصحاب رسانه با بیان ویژگی های این رخداد بی نظیر نقشه دشمنان را نا کام بگذارند.

فرمانده سپاه ناحیه کنگاور در پایان گفت : فضای مجازی مانند یک شمشیر دولبه است که از یک سو فرصتی برای بیان و تشریح واقعیت ها در برابر جنگ تحریف دشمنان و از سویی به جهت عدم کنترل فضای مجازی و تولید و پخش شایعات مختلف علیه مسولان کشور توسط رسانه های معاند موجب تخریب چهره نظام می شود که فعالیت در این فضا نیازمند داشتن سواد رسانه ای و قدرت تمیز اخبار واقعی از شایعه است.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5304