تاریخ : جمعه, ۲۲ تیر , ۱۴۰۳ 6 محرم 1446 Friday, 12 July , 2024
0

مهرکام پارس کرمانشاه سایت جامع تولید مجموعه‌های تزیینی خودرو می‌شود

  • کد خبر : 9216
  • ۰۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۴
مهرکام پارس کرمانشاه سایت جامع تولید مجموعه‌های تزیینی خودرو می‌شود

مهرکام پارس کرمانشاه سایت جامع تولید مجموعه‌های تزیینی خودرو می‌شود

استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه تولید تمام مجموعه قطعات تزیینی و بسته‌های مشخص مورد نیاز خودرو در سایت کرمانشاه، علاوه بر شرکت ایران خودرو برای استان کرمانشاه نیز مزیت است، گفت : هدف این است که این شرکت در کرمانشاه به یک سایت جامع و فعال تبدیل شود.

 

به گزارش صنعت _ محمد طیب صحرایی در بازدید از شرکت مهرکام پارس تهران که با حضور قائم مقام مدیرعامل ایران‌خودرو در بازاریابی و فروش، مدیرعامل شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران‌خودرو و معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه انجام شد، با اعلام اینکه در همکاری با گروه صنعتی ایران خودرو، تصویری روشن‌تر را برای همکاری با مهرکام پارس ترسیم خواهیم کرد، افزود: هدف این است که این شرکت در کرمانشاه به یک سایت جامع و فعال تبدیل شود.

 

وی خاطرنشان کرد: تولید تمام مجموعه قطعات تزیینی و بسته‌های مشخص مورد نیاز خودرو در سایت کرمانشاه، هم برای شرکت ایران خودرو و هم برای استان کرمانشاه مزیت است.

 

سیدمرتضی صدر، رییس هیات مدیره شرکت مهرکام پارس نیز در این بازدید از حمایت‌های استاندار کرمانشاه از مهرکام پارس در این استان قدردانی کرد و گفت: شرکت مهرکام پارس با حمایت‌های دولت و استانداری کرمانشاه به دنبال توسعه فعالیت‌ها و افزایش تولید محصولات است.

 

وی یادآور شد: مهرکام پارس در کرمانشاه با ایجاد خط رنگ جدید بر اساس استانداردهای روز جهان، ظرفیت تولید و اشتغال‌زایی را افزایش خواهد داد.

 

گفتنی است، شرکت مهرکام پارس یکی از شرکت های تولیدی موفق استان کرمانشاه است که در زمینه تولید مجموعه قطعات تزیینی خودرو برای شرکت ایران خودرو کرمانشاه فعالیت کرده و با تولید محصولات باکیفیت و اشتغال‌زایی برای جوانان استان کرمانشاه، نقش مهمی در توسعه اقتصادی این استان ایفا می کند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=9216