تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
1

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه: حضور در انتخابات بهترین راه تغییر شرایط است

  • کد خبر : 1071
  • ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶
معاون سیاسی استاندار کرمانشاه:  حضور در انتخابات بهترین راه تغییر شرایط است

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه:

حضور در انتخابات بهترین راه تغییر شرایط است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه تلاش و تحرک جریانات سیاسی را موجب تقویت حضور مردم در در انتخابات دانست و تاکید کرد: انتخابات بهترین راه حل برای تغییر شرایط در کشور است و هیچ جریانی برنده کاهش مشارکت نخواهد بود.

 

به گزارش فرین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه ،حسین خوش اقبال در نشست با تنی چند از دبیران احزاب و جوانان اصلاح طلب استان کرمانشاه اظهار داشت: فعالان حزبی و سیاسی علیرغم گلایه های خود جزو وفادارترین نیروهای انقلاب و نظام اسلامی بوده اند و باید برای رضایتمندی این گروهها تلاش شود.

خوش اقبال با اشاره به اقدامات دولت در بخش های عمرانی و زیرساختی تصریح کرد: دولت تدبیر و امید تلاش های فراوانی داشته اما میوه آن را نتوانستیم خوب بچینیم و امیدواری ها را تقویت کنیم.

معاون استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه نباید نسبت به سرنوشت کشور بی تفاوت بود افزود: باید بتوانیم مسیر روشنی همراه با تعامل پیش ببریم تا مانع از استمرار مشکلات شویم و این مسیر از طریق انتخابات میسر است که بهترین راه حل تغییر شرایط است.

خوش اقبال با ابراز امیدواری از روی دادن اتفاقات مطلوب در روزهای آینده برای کشور تاکید کرد:بدون شک حضور حداکثری مردم در انتخابات موجب عقب رانده شدن دشمنان خارجی و تقویت اقتدار و صلابت ملی خواهد شد.

وی با اینکه “میتوان با رویدادهای مثبت حضور مردم را در انتخابات تقویت کرد” افزود: هیچ جریانی برنده کاهش مشارکت در انتخابات نخواهد بود اما بعضا حرکت هایی میبینم که مصداق گل بخودی است.

خوش اقبال در ادامه با تقدیر از دغدغه مندی های احزاب گفت: اگر چه به واسطه شرایط بیماری کرونا امکان برپایی نشست و دیدارها محدود شده اما باید دغدغه های فعالان حزبی را شنید و واقعیت ها را بازگو کرد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1071

برچسب ها