تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
2

عملیات اجرایی توسعه درب‌های ورود و خروج پایانه مرزی مهران فردا آغاز می‌شود   

  • کد خبر : 7999
  • ۱۸ تیر ۱۴۰۲ - ۰:۰۳
عملیات اجرایی توسعه درب‌های ورود و خروج پایانه مرزی مهران فردا آغاز می‌شود    

عملیات اجرایی توسعه درب‌های ورود و خروج پایانه مرزی مهران فردا آغاز می‌شود 

 

استاندار ایلام از آغاز فرآیند توسعه درب‌های ورود و خروج در مرز مهران خبر داد و گفت: با همکاری دو طرف، عملیات اجرایی درب‌های جدید ورود و خروجی پایانه مرزی مهران برای تسهیل در تردد زوار از فردا آغاز می شود.

 

به گزارش الوند _ دکتر حسن بهرام نیا روز شنبه ۱۷ تیرماه در جلسه ستاد اربعین حسینی در مهران که با حضور وزیر کشور برگزار شد، اظهار کرد: جلسه بسیار خوبی امروز با حضور وزیر کشور با همتایان عراقی برگزار شد که برای تسهیل تردد زائران اربعین بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

 

وی با تقدیر از اعضای ستاد اربعین این استان، ابراز کرد: مسئولان استان برای کارها و پیشبرد امورات اربعین حسینی با کار جهادی پای کار هستند و با توجه به منابع موجود و محدودیت های که در حوزه اعتبارات وجود داشته است خوب کار کردند و تمام تلاش خود را برای اربعین سال جاری نیز به کار بسته اند.

 

استاندار ایلام با اشاره به ضرورت تامین اتوبوس برای حمل و نقل زوار اربعین حسینی،گفت: مشکلات بحث تامین اتوبوس توسط راهداری باید برطرف شود چرا که پارسال مشکلاتی وجود داشت.

 

وی بیان اینکه امسال در راستای تأمین رفاه زائران حسینی، ۲۶ هکتار به ظرفیت پارکینگ بزرگ اربعین افزوده شده است، تصریح کرد: سال گذشته بیش از ۱۵۰ هزار خودرو در سطح مهران و پایانه مرزی مهران پارک شده بود و امسال تلاش شده است که با ساماندهی پارکینگ های اربعین شماره یک و ۲ مشکلی در زمینه پارک خودرو نداشته باشیم.

 

نماینده عالی دولت در ایلام با بیان اینکه هیچ یک از اماکن دولتی استان بدون مجوز ستاد اربعین واگذار نمی‌شود، گفت: برای ساماندهی امور بر این مصوبه با جدیت نظارت دقیق خواهد شد.

 

دکتر بهرام‌نیا همچنین از آغاز فرآیند توسعه درب‌های ورود و خروج در مرز مهران خبر داد و تاکید کرد: با همکاری دو طرف، عملیات اجرایی درب‌های جدید ورود و خروجی پایانه مرزی مهران برای تسهیل در تردد زوار از فردا آغاز می شود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7999