تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
0

عرضه مستقیم میوه در ۱۰ نقطه شهرهمدان 

  • کد خبر : 5924
  • ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۱
عرضه مستقیم میوه در ۱۰ نقطه شهرهمدان 

عرضه مستقیم میوه در ۱۰ نقطه شهرهمدان 

سرپرست فرمانداری همدان از عرضه مستقیم میوه با نرخ تعیین شده در ۱۰ نقطه از سطح شهر خبر داد.

به گزارش الوند _ مسلم مخفی در کارگروه تنظیم بازار شهرستان همدان بیان داشت: در راستای تنظیم بازار میوه در شب یلدا و تسهیل در دسترسی مردم به بازار میوه با همکاری تعاون روستایی و شهرداری مقررشد از روز سه شنبه ۲۲ آذر به مدت ۱۰ روز ضمن استقرار چادرها در ۱۰ نقطه از سطح شهر،عرضه مستقیم میوه با نرخ تعیین شده انجام شود.

سرپرست فرمانداری همدان با تاکید بر ضرورت توسعه بازارچه های محلی افزود : استقرار چادرهای عرضه مستقیم به عنوان یک اقدام فوری در جهت تنظیم بازار و افزایش رضایتمندی مردم انجام می شود تا بتدریج بازارچه های محلی عرضه کالا با نرخ مصوب دراقصی نقاط شهر تقویت و فعال شود.

وی  همچنین با اشاره به قیمت بالای گوشت در همدان یادآور شد: قیمت گوشت در استانها و حتی برخی از شهرستانهای استان ارازنتراز همدان است و در این رابطه گزارش دقیقی تهیه و در جلسه آتی تنظیم بازار مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

مخفی گریزی نیز  به نرخ تعیین شده مرغ و تخم مرغ در سطح شهر همدان زد و گفت: هم اکنون در بازارمرغ شاهد عرضه مرغ حتی کمتر از قیمت مصوب در بازار همدان هستیم اما درعرضه تخم مرغ طبق بررسی بعمل آمده قیمتها بیش از نرخ مصوب تعیین شده است که نیازمند نظارت بیشتر و برخورد قانونی با موارد تخلف است.

سرپرست فرمانداری همدان خاطر نشان کرد: در بحث تنظیم بازار و نظارت بر قیمت ها هیچگونه اغماض و تعلل درکار پذیرفتنی نیست و غفلت در این حوزه بازی کردن در زمین دشمن است.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5924