تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
0

رئیس‌جمهور در تماس تلفنی با خانواده مرحومه مهسا امینی: دستور داده‌ام حادثه با دقت رسیدگی شود تا هیچ حقی ضایع نشود  

  • کد خبر : 5260
  • ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۹
رئیس‌جمهور در تماس تلفنی با خانواده مرحومه مهسا امینی: دستور داده‌ام حادثه با دقت رسیدگی شود تا هیچ حقی ضایع نشود   

رئیس‌جمهور در تماس تلفنی با خانواده مرحومه مهسا امینی:

دستور داده‌ام حادثه با دقت رسیدگی شود تا هیچ حقی ضایع نشود

 

رئیس‌جمهور در تماس تلفنی با خانواده مرحومه مهسا امینی گفت: دختر شما و همه دختران ایران فرزندان من هستند و احساس من در این حادثه، مانند از دست دادن یکی از عزیزانم است لذا دستور داده‌ام حادثه با دقت رسیدگی شود تا هیچ حقی ضایع نشود.

 

 

به گزارش الوند _ دکتر سید ابراهیم رییسی در تماس تلفنی با خانواده مرحومه مهسا امینی، ضمن ابراز همدردی با این خانواده و طلب صبر و اجر برای آنان در این مصیبت، بیان داشت : من در جریان سفر ازبکستان از این واقعه مطلع شدم که بلافاصله به همکارانم دستور دادم تا بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دهند و مطمئن باشید این موضوع را از دستگاههای مسئول مطالبه خواهم کرد تا ابعاد آن روشن شود.

 

وی دراین تماس تلفنی که امروز ظهر برقرار شد، با تأکید بر اینکه همه دختران ایران را همچون فرزندان خود می‌داند، افزود: دختر شما همچون دختر خود من است و احساس من این است که این حادثه برای یکی از عزیزان خود من پیش آمده است. اینجانب را در مصیبت خود شریک، و همدرد غم و اندوهتان بدانید.

 

در این تماس تلفنی، خانواده مرحومه امینی ضمن تشکر از دستور فوری رئیس‌جمهور برای رسیدگی به حادثه و همچنین تماس و ابراز همدردی ایشان، خواستار پیگیری مسئله تا روشن شدن ابعاد موضوع شدند.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5260