تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
0

دستگيري قاچاقچي مواد مخدر صنعتي در همدان

  • کد خبر : 3061
  • ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۹
دستگيري قاچاقچي مواد مخدر صنعتي در همدان

دستگيري قاچاقچي مواد مخدر صنعتي در همدان

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان، از دستگيري یک قاچاقچي که به خاطر شباهت به برادر خود از مشخصات و کارت هاي شناسايي وي به منظور قاچاق مواد مخدر سوء استفاده مي کرد، خبر داد.

 

به گزارش الوند_ سرهنگ “جمشید باقری”، در تشریح این خبر گفت: در اجراي برخورد با قاچاقچيان مواد مخدر و در پي کسب خبری مبني بر اين که فردي اقدام به قاچاق مواد مخدر صنعتي از یکی از استان های مرکزی به استان همدان می کند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسي ها مشخص شد، قاچاقچي مذکور به خاطر شباهت به برادر خود از مشخصات و کارت هاي شناسايي وي به منظور قاچاق مواد مخدر سوء استفاده مي کند که در صورت دستگيري، براي وي سابقه اي درج نشود .

سرهنگ باقری بیان کرد: با اقدامات فنی و پلیسی، متهم شناسایي و در ورودي شهر همدان خودرو وي متوقف و در بازرسی از آن، ۵ کيلوگرم مواد مخدر صنعتي کشف و نامبرده با تشکیل پرونده تحويل مرجع قضائي شد.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان در پایان با اشاره به این که به لطف خداوند و همکاري خوب مردم و اشراف اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر، برخورد با قاچاقچيان در سطح استان با جديدیت در دستور کار قرار دارد، گفت: هيچ قاچاقچي و فروشنده مواد مخدري عاقبت به خير نشده است .

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=3061