تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

دریافت وام ، شغل و مساعدت مالی  مهمترین درخواست کرمانشاهیان از رییس جمهور

  • کد خبر : 5338
  • ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۴
دریافت وام ، شغل و مساعدت مالی  مهمترین درخواست کرمانشاهیان از رییس جمهور

دریافت وام ، شغل و مساعدت مالی  مهمترین درخواست کرمانشاهیان از رییس جمهور

استاندار کرمانشاه گفت : در سفر رئیس جمهور بیش از ۱۷۳ هزار درخواست از طرف مردم ارائه شده  که اغلب آنها حول محور دریافت وام ، شغل و مساعدت مالی بوده که تمامی آنها متناسب با موضوع به دستگاه های اجرایی جهت اقدام ارسال شده است.   


به گزارش الوند _ بهمن امیری مقدم روز سه شنبه در مرکز سامد «سامانه ارتباطات مردم و دولت» حاضر شد و حدود ۵ ساعت با شهروندان کرمانشاهی به صورت تلفنی و حضوری گفت وگو کرد و پاسخگوی درخواست ها و دغدغه های مردم بود و از نزدیک آخرین وضعیت نامه‌ها و درخواست‌های مردم در سفر رئیس جمهور را هم بررسی کرد.

استاندار کرمانشاه در حاشیه این بازدید بیان داشت : این مرکز به درخواست‌های مردم که در قالب نامه، تماس و یا از طریق سامانه ۱۱۱ ارائه می شود، به شکل مناسبی رسیدگی می‌کنند.

وی افزود: در سفر رئیس جمهور بیش از ۱۷۳ هزار درخواست از طرف مردم ارائه شده است که تمامی آن ها متناسب با موضوع مطرح شده به دستگاه‌های اجرایی ارجاع شده است.

مدیر ارشد استان کرمانشاه ادامه داد: این درخواست‌ها که اغلب برای دریافت وام، شغل و یا مساعدت مالی هستند، توسط بازرسی استانداری تفکیک شده و برای دستگاه های اجرایی ارسال شده است و آن ها نیز موظف هستند بر اساس دستورالعمل های ابلاغی، اقدام کنند.

وی یادآور شد : به هر شهروند یک کد پیگیری داده شده که از طریق تماس با سامانه ۱۱۱ می‌تواند آخرین وضعیت آن را پیگیری کند.

نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه تصریح کرد: کارشناسان مجموعه سامد تاکنون بیش از ۷۵ هزار دقیقه مکالمه با مردم، برای پیگیری درخواست های آن‌ها داشته اند که جای تقدیر بسیار دارد.

وی اضافه نمود: همچنین به طور متوسط روزانه ۱۵۰ نفر به این‌ مرکز مراجعه می کنند و کارشناسان این مجموعه با صبوری و متانت پاسخگوی این مراجعات و همچنين حجم بالایی از تلفن شهروندان هستند.

امیری مقدم در پایان از برگزاری نشست هماهنگی با مدیران بانک ها برای پرداخت سریع تر وام ها خبر داد و گفت: به دلیل حجم بالای درخواست‌ها برای دريافت تسهیلات بانکی، انجام این موارد ممکن است کمی زمان بر باشد ولی با شتاب مناسبی این درخواست‌ها در حال انجام است.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5338