تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
0

جریمه ۶۰ میلیاردی واحد های صنفی متخلف در تویسرکان

  • کد خبر : 5277
  • ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۵
جریمه ۶۰ میلیاردی واحد های صنفی متخلف در تویسرکان

جریمه ۶۰ میلیاردی واحد های صنفی متخلف در تویسرکان

فرماندار تویسرکان با اشاره به اینکه در پرونده های قاچاق کالا و ارز هیچ گونه مماشات و تخفیفی اعمال نمی شود ،گفت : ازابتدای سال جاری تا کنون برای واحد های صنفی متخلف شهرستان بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال جریمه صادر شده است که از عملکرد خوب تعزیرات حکومتی در این حوزه حکایت دارد

 

به گزارش الوند _ حسین افشاری در ستاد تنظیم بازار تویسرکان بیان داشت: در حال حاضر با توجه به تمرکز ستاد تنظیم بازار بر روی تأمین کالاهای اساسی با کمبودی در شهرستان مواجه نیستیم و صرفا در حوزه برخی اقلام دارویی برای بیماران خاص مشکلاتی وجود داردکه برای رفع آن پیگیری های لازم صورت گرفته است.

فرماندار تویسرکان با اشاره به اینکه در پرونده های قاچاق کالا و ارز هیچ گونه مماشات و تخفیفی اعمال نمی شود ،گفت : ازابتدای سال جاری تا کنون برای واحد های صنفی متخلف شهرستان بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال جریمه صادر شده است که از عملکرد خوب تعزیرات حکومتی در این حوزه حکایت دارد.

وی در ادامه خواستار تشدید نظارت ها بر فعالیت نانوایی ها بخصوص در حوزه کیفیت نان و ساعات پخت و پز شد و افزود: سعی شود در حد امکان بحث تغییر مجوزهای نانوایی های سابق و سنتی به ماشینی با دقت بیشتری دلایل بررسی و در صورت نیاز اقدام گردد.

افشاری همچنین از اختصاص ۱۵۰ کیسه آرد از سوی اداره غله استان برای نانوایی هایی که در سفر اربعین کمک کرده اند خبر داد و یاد آور شد: از این تعداد ۳۰ کیسه توزیع شده و الباقی نیز طی دو روز آینده وارد شهرستان خواهد شد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان تویسرکان تصریح کرد: در ایام سفر اربعین به همت اداره راهداری شهرستان، اتوبوس هایی در مرز مهران مستقر شدند که مانع از سرگردانی زوار و تسهیل در رفت آمد شهروندان تویسرکانی گردید ، ضمن آنکه برای اولین بار نیز ارز مورد نیاز زائرین در شهرستان به ازا هر زائر ۱۰۰ دلار تامین و ارائه شد که رضایتمندی خوبی در پی داشت.

وی در پایان بر لزوم ساماندهی دستفروشان توسط شهرداری تاکید کرد و اظهار داشت: هرچه بازارچه های میوه و تره بار رونق بیشتری داشته باشد تنظیم بازار با مشکلات کمتری روبرو خواهد شد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5277