تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
0

جبران عقب‌ماندگی‌های مسکن روستایی کردستان تا پایان دولت

  • کد خبر : 7291
  • ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۵
جبران عقب‌ماندگی‌های مسکن روستایی کردستان تا پایان دولت

جبران عقب‌ماندگی‌های مسکن روستایی کردستان تا پایان دولت

استاندار کردستان با بیان اینکه مسکن روستایی از جمله شاخص هایی است که ارتقا آن در استان و به خصوص در منطقه غرب به تلاش ویژه نیاز دارد ابراز امیدواری کرد کارهای جهادی در دست اقدام بتواندتا پایان دولت ،عقب ماندگی های مسکن روستایی کردستان را جبران کند.

.

 

به گزارش الوند _ اسماعیل زارعی کوشا در دیدار با جمعی از مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان به مناسبت سالگرد تاسیس این نهاد اظهار داشت: تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و حساب ۱۰۰ امام از یادگارهای ارزنده  امام راحل است که نشانه بلند نظری و آینده نگری ایشان با تاکید بر محوریت عدالت و رسیدگی ویژه به محرومین بوده است.

 

وی افزود: در استان نیز مجموعه‌ای جوان و پای کار در بنیاد مسکن مشغول به کار هستند که عملکرد مثبت آنان در جلب رضایت مردم در روستاها مشهود است .

 

استاندار کردستان تصریح کرد:در برخی شاخص‌های مهم ، کردستان با دیگر استان‌ها فاصله معناداری دارد و امیدوارم با کارهای جهادی در دست اقدام در پایان دولت بتوانیم از میانگین کشوری در این شاخص‌ها عبور کنیم.

 

زارعی کوشا در پایان مسکن روستایی را از شاخص هایی عنوان کرد که ارتقا آن در استان و به خصوص در منطقه غرب به تلاش و توجه نیاز دارد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7291