تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
0

تقدیر وزرای کشور و علوم، تحقیقات و فناوری از استاندار همدان

  • کد خبر : 3533
  • ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۴
تقدیر وزرای کشور و علوم، تحقیقات و فناوری از استاندار همدان

تقدیر وزرای کشور و علوم، تحقیقات و فناوری از استاندار همدان

محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و احمد وحیدی وزیر کشور طی مراسمی با اهدای لوح از دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان به پاس پشتیبانی های همه جانبه از حوزه آموزش عالی تشکر و قدردانی کردند.

به گزارش الوند، در متن این لوح آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد

استاندار محترم و پرتلاش همدان

وجود مدیرانی مدبر و مسئولانی دلسوز و پرتلاش در هر جامعه‌ای موهبتی است که باید خداوند متعال را به داشتن آنان شاکر بود. نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز افتخار می‌کند که از این بزرگ مردان مسئولیت‌پذیر کم ندارد که با تلاش‌های دلسوزانه و مدیریت هوشمند ایران عزیز را به سوی افق‌های روشن و پیشرفت پایدار، رهنمون می‌کنند.

 

برخود وظیفه می‌دانیم از حمایت‌های ارزشمند جناب‌عالی در واگذاری ۴بلوک (۲۴واحد) از واحدهای مازاد سازمان ملی زمین و مسکن در استان همدان به دانشگاه صنعتی همدان بابت استفاده خوابگاهی دختران، تشکر و قدردانی کنیم و همواره قدردان پشتیبانی‌های همه‌جانبه حضرت‌عالی از حوزه آموزش عالی باشیم. از درگاه پروردگار متعال سلامتی، طول عمر و برکت و توفیقات روزافزونتان را مسألت می‌نماییم.

 

لازم به ذکر است با مساعدت و موافقت استاندار همدان، واگذاری چهار بلوک ساختمانی که در مجاورت سایت دانشگاه و در بهترین نقطه شهر واقع هستندو شامل ۲۴ واحد آپارتمانی در محدوده‌‌ای به مساحت بیش از ۲۰۰۰ مترمربع قرار دارند برای رفع محدودیت‌های خوابگاهی دانشگاه صنعتی همدان در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان همدان به تصویب رسید که با این اقدام جهادی استاندار همدان ضمن تقویت فضای کالبدی حوزه آموزش عالی استان بخش عمده‌ای از مشکل در اختیار نداشتن خوابگاه دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان حل می‌شود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=3533