تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
0

تزریق ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه راه آهن همدان – سنندج

  • کد خبر : 6460
  • ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۷
تزریق ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه راه آهن همدان – سنندج

تزریق ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه راه آهن همدان – سنندج

استاندار کردستان برضرورت تکمیل و افتتاح راه آهن همدان به سنندج تاکید کرد و گفت: تا پایان سال‌جاری ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تزریق به این پروژه توسط سازمان برنامه و بودجه تامین خواهد شد.

به گزارش الوند_ اسماعیل زارعی کوشا با اشاره به جلسه مجمع نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی با دکتر نیکزاد، نایب رئیس مجلس اظهار داشت: این جلسه بسیار مثمر ثمر بود و طی آن اعتبارات قابل توجه برای پیشبرد دو پروژه مهم عمرانی در کردستان دریافت شد

استاندار کردستان افزود: ضرورت تکمیل و افتتاح راه آهن همدان به سنندج از جمله مواردی بود که بر آن تاکید شد و مقرر گردید تا پایان سال‌جاری ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تزریق به این پروژه توسط سازمان برنامه و بودجه تامین شود.

وی تصریح کرد: علاوه بر این اعلام شداعتبار موردنیاز پروژه راه آهن همدان به سنندج در سال آینده نیزباید به شکلی تزریق شود که این طرح مهم و راهبردی در هفته دولت سال آینده به صورت کامل مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

زارعی کوشایادآور شد:دیگر طرح حائز اهمیت حوزه عمرانی کردستان، کریدور شمال به جنوب بود که باید تا پایان سال، ۹۰ میلیارد تومان اعتبار  دریافت کند که از این مقدار ۵۰ میلیارد تومان در قالب تامین قیر به پروژه تخصیص خواهد یافت.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6460