تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
1

تخلیه یک ساختمان ۱۲ واحدی در ملایر به دلیل نشست‌های نامتعارف

  • کد خبر : 4127
  • ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۳
تخلیه یک ساختمان ۱۲ واحدی در ملایر به دلیل نشست‌های نامتعارف

تخلیه یک ساختمان ۱۲ واحدی در ملایر به دلیل نشست‌های نامتعارف

معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر از تخلیه فوری ساختمان ۱۲ واحدی آسایش ۴ واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی(ره) به دلیل نشست‌های نامتقارن و مخاطرات پیرامون این ساختمان خبر داد.

 

به گزارش الوند _ سلمان اسماعیلی در تشریح این خبر اظهار داشت: با توجه به بروز مخاطرات پیرامونی ساختمان ۱۲ واحدی آسایش ۴ و جلوگیری از احتمال بروز حوادث ناگوار برای ساکنان آن، بلافاصله ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران تشکیل شد.

وی افزود: پس از بررسی و مذاکره با ساکنان این ساختمان و سازنده ، طبق هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملایر، دستور تخلیه این محل صادر شد.

فرماندار ویژه ملایر تاکید کرد: در ابتدای امر و به منظور احساس مسئولیت در قبال جان و مال شهروندان، ۱۲ واحد آپارتمان برای اسکان ساکنان این ساختمان در محل دیگری از شهر در نظر گرفته شد.

معاون استاندار همدان یاد آور شد: در گام بعدی و پس از بازدید میدانی مهندسان ذیصلاح، مطالعات بعدی به منظور بررسی لایه‌های زیرین پی ساختمان و بررسی علل و عوامل نشست نامتقارن این ساختمان در دستور کار قرار گرفت که پس از انجام مطالعات اولیه، مقاوم‌سازی بنا بلافاصله آغاز می‌شود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=4127