تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
0

تخطی از مصوبات ستاد بحران، ترک فعل محسوب می شود

  • کد خبر : 8669
  • ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۹
تخطی از مصوبات ستاد بحران، ترک فعل محسوب می شود

تخطی از مصوبات ستاد بحران، ترک فعل محسوب می شود

استاندار ایلام با اشاره به اینکه همه دستگاه‌های عضو ستاد بحران برای بارش‌های پاییزی و احتمال وقوع سیلاب در آمادگی کامل باشند، گفت : تخطی از مصوبات ستاد بحران، ترک فعل محسوب می شود و در این راستا سهل‌انگاری از هیچ مدیری پذیرفتنی نیست.

 

 

به گزارش صنعت _ دکتر حسن بهرام‌نیا روز پنجشنبه ۱۳ مهرماه در نشست هماهنگی دستگاه‌های عضو ستاد بحران استان ایلام با تاکید بر این نکته که باید با خطرات احتمالی ناشی از بارش‌های سیل‌آسای پیش‌رو، بحث «پیشگیری» در دستور کار قرار گیرد، گفت: شرح وظایف دستگاه‌های عضو ستاد اعلام شده و باید همه‌ی مدیران این حوزه طبق زمان‌بندی تعیین شده به وظایف خود عمل کنند.

 

نماینده‌ی عالی دولت در استان ایلام ادامه داد: تخطی از مصوبات ستاد بحران ترک فعل محسوب است، بنابراین باید در حوزه‌ی ستاد بحران که بسیار مهم و حیاتی است همه‌ی مدیران آمادگی کامل داشته باشند.

 

وی اضافه کرد: همه دستگاه‌های عضو ستاد بحران برای بارش‌های پاییزی و احتمال وقوع سیلاب در آمادگی کامل باشند چراکه تخطی از مصوبات ستاد بحران، ترک فعل محسوب می شود و در این راستا سهل‌انگاری از هیچ مدیری پذیرفتنی نیست.

 

استاندار ایلام گفت: پس از پایان مهلت ۱۰ روزه برای لایروبی مسیل‌های سطح شهر و پاک‌سازی مسیرهای محل عبور سیلاب، وضعیت گذشته و فعلی مسیل‌ها و همچنین  اقدامات انجام شده طی این مدت تهیه و به‌صورت مصور در نشست ارایه شود.

 

گفتنی است  با توجه به اخطارهای سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع بارش‌های سیل‌آسا در استان، با تاکید دکتر بهرام‌نیا استاندار ایلام، لایروبی مسیل‌های سطح شهر و پاک‌سازی مسیرهای محل عبور سیلاب از نخاله‌های ساختمانی از ۸ مهرماه به مدت ۱۰ روز در دستور کار قرار گرفته است.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8669