تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
1

انهدام باند سلاح و مهمات در سرپل ذهاب

  • کد خبر : 6350
  • ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶
انهدام باند سلاح و مهمات در سرپل ذهاب

انهدام باند سلاح و مهمات در سرپل ذهاب

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در سرپل ذهاب خبر داد و گفت: از اعضای این باند ۴۷ قبضه کلت کمری، یک قبضه اسلحه شکاری و ۳۳۵ عدد فشنگ کشف شد. 

 

 

به گزارش الوند _ سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت عمومی “سرپل ذهاب” مبنی بر اینکه اعضای یک باند تعداد قابل توجهی سلاح و مهمات وارد شهرستان کرده اند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی محل نگهداری سلاح های غیرمجاز در یکی از محلات شهر “سرپل ذهاب” شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به بازرسی های لازم اقدام کردند.

 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: در بازرسی های انجام گرفته ۴۷ قبضه کلت کمری و یک قبضه اسلحه شکاری، ۱۱۲ تیغه خشاب و ۳۳۵ عدد فشنگ کشف شد.

 

سردار جاویدان همچنین با اشاره به دستگیری یکی از اعضای باند، از شناسایی دیگر اعضا و تلاش برای دستگیری آنها خبر داد.

 

وی در پایان از برخورد قاطعانه پلیس با قاچاقچیان سلاح و مهمات خبر داد و گفت: اجازه نمی دهیم عده ای با هر نیت و انگیزه ای باعث ایجاد ناامنی در جامعه شوند و در عین حال از دستگاه قضائی هم انتظار می رود با صدور احکام بازدارنده و سنگین برای این افراد اجازه تکرار جرم به آن ها را ندهند.

 

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6350