تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
0

استقبال بی‌نظیر از رهبر معظم انقلاب، یادآور وفاداری و ولایتمداری مردم کردستان است

  • کد خبر : 7532
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۲
استقبال بی‌نظیر از رهبر معظم انقلاب، یادآور وفاداری و ولایتمداری مردم کردستان است

استقبال بی‌نظیر از رهبر معظم انقلاب، یادآور وفاداری و ولایتمداری مردم کردستان است

استاندار کردستان استقبال بی‌نظیر مردم کردستان از رهبر معظم انقلاب در سال ۸۸ را نشانه وفاداری و ولایتمداری مردمان این دیار توصیف کرد.

به گزارش الوند _ اسماعیل زارعی کوشا در پایان  همایش پیاده‌روی در دامنه کوه آبیدر سنندج که با حضور پرشور مردم  و در سالروز سفر مقام معظم رهبری به کردستان برگزار شد،گفت : سفر رهبر معظم انقلاب به استان کردستان در سال ۱۳۸۸ در یاد و خاطره همه کردستانی‌ها ماندگار شده و ذائقه مردم همواره در این ایام شیرین است.

وی ادامه داد: به همین مناسبت امروز همایش عمومی پیاده‌روی در سنندج برگزار شد که همه مردم از اقشار مختلف برای یادآوری آن سفر پرخیر و برکت، در این همایش شرکت گسترده داشتند.

زارعی کوشا با بیان اینکه یکی از برنامه‌های سفر رهبری به کردستان، پیاده‌روی در مسیر کوه آبیدر بود، یادآور شد: امروز مردم سنندج همین مسیر خاطره انگیز را به یاد همان سفر تاریخی پیمودند.

استاندار کردستان تاکید کرد: مردم کردستان در همان سال ۸۸ با استقبال بی‌نظیر شان از رهبر معظم انقلاب، وفاداری و ولایتمداری خود به رهبری را نشان دادند.

زارعی کوشا با اشاره به اینکه آن سفر برکات فراوانی از بعد معنوی و توسعه‌ای برای استان داشت ، افزود: برکات معنوی آن سفر بسیار بیشتر از پروژه‌های عمرانی بود؛ چراکه با سفر رهبری به کردستان، نگاه امنیتی که به استان وجود داشت، اصلاح و ترمیم شد.

وی با بیان اینکه مردم کردستان ایرانی‌ترین، مهربانترین و مهمان‌نوازترین مردم کشور هستند، تصریح کرد: کردستانی‌ها هیچ‌وقت سفر رهبری را فراموش نمی‌کنند و امروز هم تا اعلام شد، شمار زیادی از مردم در این همایش پیاده روی شرکت کردند که نشان از ارادت و ولایتمداری مردم به رهبر معظم انقلاب است.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7532