تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
0

استاندار کرمانشاه:  با مدیران بی توجه به مصوبات ستاد کرونا قاطعانه برخورد می شود.

  • کد خبر : 933
  • ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۱
استاندار کرمانشاه:   با مدیران بی توجه به مصوبات ستاد کرونا قاطعانه برخورد می شود.

استاندار کرمانشاه: 

با مدیران بی توجه به مصوبات ستاد کرونا قاطعانه برخورد می شود.

 به گزارش فرین _استاندار کرمانشاه در جلسه ستاد استانی مبارزه با كرونا گفت : در حال حاضر و در دهه سوم فروردين ماه كل جغرافياي کشور و استان کرمانشاه تحت تاثير بيماري وحشتناك كرونا قرار گرفته و زمانی مبارزه با پیک چهارم استاني موفق خواهد بود كه بتواند اين بيماري را با همراهی و همکاری مردم و مسؤلین كنترل و مديريت نماید تا حجم خسارات مادی و جانی کاهش یابد.

وی هماهنگي و همدلي میان مدیران و مردم را یکی از نیازهای این برهه، جهت مدیریت کرونا در استان برشمرد و افزود: در حال حاضر تعداد بسترهاي استان روزانه به ۱۳۰ نفر افزایش یافته به گونه­ ای که این خطر در افزایش فوتی ها شب گذشته (۷نفر) نیز دیده شد امری که برای کنترل آن همراهی بیش از پیش مردم را می طلبد

استاندار كرمانشاه با تشكر از قاطعيت دادستان كرمانشاه در برخورد با افرادي كه به صورت غير مجاز اقدام به بازگشايي تالارهای پذیرایی کرده بودند، گفت: از دادستان محترم كه با جدیت با این موضوع برخورد کردند تقدير و تشكر مي كنيم، زيرا اينگونه اقدامات در جامعه براي مديريت چرخه ويروس كرونا بسيار اثرگذار است.

نماينده عالي دولت در استان کرمانشاه همچنين با اشاره به برخي صحبت­هاي اعضاء مبني بر تعطيلي كل استان تا پايان فروردين ماه گفت: ما با اين تعطيلي مخالف نيستيم اما بايد اين موضوع به عنوان مصوبه جهت تصميم­گيري به ستاد ملي پيشنهاد دهيم و اين پيشنهاد را خواهيم داد.

بازوند تاکید کرد :براي اينكه اثرگذاري مصوبات اين ستاد در جامعه بيشتر شود خود مديران بايد بیشتر اهتمام نموده و ابلاغيه ها و شيوه نامه هاي بهداشتي را مورد توجه قرار دارند لذااز مردم مي خواهيم كه چنانچه حضور مديري را در تجمعات مشاهده كردند حتماً عكس چنين مديري را به استانداري گزارش كنند.

استانداركرمانشاه با بيان اينكه فرمانداران مسوول كنترل بيماري كرونا در شهرستان ها هستند افزود: عليرغم اينكه فرمانداري ها به انجام كار انتخابات اهتمام دارند و نياز به افزايش نيرو دارند، اما به لحاظ رعايت شرايط كرونايي نبايد با بيش از ۵۰ درصد نيرو كار كنند.

مقام عالي استان کرمانشاه همچنين از معاونت سياسي و امتيتي استانداري نيز خواست كه موضوع واگذاري صدور مجوز ترددها از فرمانداري ها به اداره كل حمل و نقل و پایانه ها را با توجه به انجام كارهاي مربوط به انتخابات توسط فرمانداري ها مورد بررسي دقيق قرار گيرد.

استاندار كرمانشاه در پايان تصريح كرد: اميدواريم با همكاري و همدلي بين مسئولان و مردم بتوانيم با خسارت كمتري از پيك چهارم كرونا عبور كنيم زيرا با عدم رعايت دقيق ابلاغيه ها امكان دارد شرايط بدتري براي استان ايجاد كند

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=933

برچسب ها