تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
0

استاندار کردستان وعده داد: مطالبات به حق پرستاران کردستانی پیگیری می شود

  • کد خبر : 2350
  • ۱۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۳
استاندار کردستان وعده داد: مطالبات به حق پرستاران کردستانی پیگیری می شود

استاندار کردستان وعده داد:

مطالبات به حق پرستاران کردستانی پیگیری می شود

استاندار کردستان در دیدار با اعضای نظام پرستاری سنندج، مطالبات مطرح شده از سوی پرستاران را برحق عنوان کرد و قول داد در حد توان آنها را پیگیری کند.

 

 

به گزارش الوند_ اسماعیل زارعی‌کوشا در دیدار با اعضای نظام پرستاری ضمن تبریک روز پرستار ، اظهار داشت: طی ۲ سال گذشته جامعه سلامت درگیر تلاش و زحمت بسیار شدند اما دستاورد معنوی این تلاش‌ها آن بود که مردم بیش از پیش به جایگاه واقعی و ارزشمند شما واقف شدند.

نماینده عالی دولت در استان کردستان با تاکید بر وظیفه‌شناسی جامعه پرستاری ،افزود: علیرغم تبعیض‌هایی که در پرداختی‌های پرستاران وجود دارد اما هرگز شاهد تحصن یا ترک خدمت این قشر زحمتکش نبوده‌ایم و این نشان از ویژگی بارز نجابت در میان جامعه پرستاریست.

زارعی‌کوشا، موارد و مطالبات مطرح شده از سوی اعضای نظام پرستاری را برحق عنوان کرد و گفت: وعده‌های بی‌عمل موجب بی‌اعتمادی می‌شود اما قول می‌دهم این مطالبات را پیگیری کنم.

استاندار کردستان، در خصوص مشکلات مطرح شده در حوزه مدیریت سلامت، بیان داشت: قطعا مشکلاتی وجود دارد اما مربوط به یک دوره مدیریتی نیست بلکه مربوط به یک فرآیند است و انباشته شده که نیاز به پیگیری دارد.

گفتنی است اعضای نظام پرستاری سنندج به نمایندگی از جامعه پرستاری استان مطالباتی از جمله پرداخت کارانه معوق ۷ ماهه پرستاران، بخشودگی جرایم رانندگی زمان اجرای طرح محدودیت تردد، همکاری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات کم‌بهره به پرستاران، بازنگری در تعرفه‌گذاری و … را مطرح و خواستار پیگیری و حمایت مدیریت ارشد استان شدند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2350

برچسب ها