تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

آغاز پایش ، نظارت و برخورد قاطعانه با کم فروشی در استان همدان

  • کد خبر : 5877
  • ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۹
آغاز پایش ، نظارت و برخورد قاطعانه با کم فروشی در استان همدان

آغاز پایش ، نظارت و برخورد قاطعانه با کم فروشی در استان همدان

مدیرکل استاندارد استان همدان با اشاره به تاکید رییس جمهور مبنی بر برخورد با هرگونه کم فروشی، از آغاز پایش ، نظارت و برخورد قاطعانه با کم فروشی در این استان خبر داد.

 

 

به گزارش الوند _ دکتر جعفر امیری پریان در تشریح این خبر بیان داشت: با تجهیز و به روز رسانی آزمایشگاه اوزان و مقیاس های اداره کل استاندارد استان همدان و آموزش های به روز کارشناسان این اداره کل، پایش و نظارت و برخورد قاطعانه با کم فروشی در استان همدان آغاز می شود.

وی در ادامه دغدغه مردم برای استفاده از کالای استاندارد را نشانه اعتماد و اطمینان ایرانیان به سازمان ملّی استاندارد ایران دانست و گفت : سازمان ملّی استاندارد ایران در واقع وکیل مردم برای نظارت بر ادای حقوق اجتماعی از جمله حق کیفیت، حق رضایت از خدمات، حق ایمنی، حق سلامت، حق محیط زیست سالم و حق کیفیت زندگی است و در همین راستا از جانب دولت نیز مأموریت دارد.

مدیر کل استاندارد استان همدان با اشاره به تاکید رییس جمهور مبنی بر برخورد با هر گونه کم فروشی بدون در نظر گرفتن تولید کننده تصریح کرد: اداره کل استاندارد استان همدان موظف است بدون کمترین ملاحظه و مسامحه‌ای از تولید یا توزیع کالای بی‌کیفیت و غیر استاندارد در استان همدان جلوگیری کرده و با هرگونه کم فروشی برخورد قاطعانه کند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5877