تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
1

۸ پروژه بزرگ با اعتباری بالغ بر یک‌هزار میلیارد تومان در شهرستان ملایر افتتاح وکلنگ‌زنی می‌شود

  • کد خبر : 3553
  • ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ - ۷:۲۵
۸ پروژه بزرگ با اعتباری بالغ بر یک‌هزار میلیارد تومان در شهرستان ملایر افتتاح وکلنگ‌زنی می‌شود

۸ پروژه بزرگ با اعتباری بالغ بر یک‌هزار میلیارد تومان در شهرستان ملایر افتتاح وکلنگ‌زنی می‌شود.

فرماندار ویژه ملایر از افتتاح و کلنگ زنی ۸پروژه بزرگ با اعتباری بالغ بر یک‌هزار میلیارد تومان با حضور وزیر علوم و استاندار همدان در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش الوند،”سلمان اسماعیلی بیان داشت: در این سفر هشت پروژه بزرگ و مهم با اعتباری بالغ بر یک‌هزار میلیارد تومان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

وی افزود: با بهره‌برداری و اجرای این پروژه‌ها برای ۲ هزار نفر در این شهرستان اشتغال ایجاد خواهد شد.

فرماندار ویژه ملایر افتتاح مجتمع معادن سرمک، یک واحد بوم‌گردی، کلنگ‌زنی ۵۰۲ واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن توسط بنیاد مسکن و راه و شهرسازی، افتتاح ۳۱۰ واحد نوسازی شده روستایی، آغاز عملیات اجرایی ۵۰ واحد مددجویان کمیته امداد با مشارکت بسیج سازندگی و آغاز عملیات بهسازی در ۲۲ روستای شهرستان را از جمله این پروژه‌ها در سفر وزیر علوم و استاندار همدان به ملایر عنوان کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان ملایر یادآور شد: در این سفر ۲ پروژه مهم ساختمان پژوهشکده انگور و کشمش و مرکز پژوهش‌های شهید رسول حیدری دانشگاه ملی ملایر نیز افتتاح خواهد شد.

فرماندار ویژه ملایر همچنین دانش‌بنیان بودن، اشتغال‌آفرینی، عدالت محوری، پیشرفت محوری و ارزآوری را از جمله ویژگی‌های این پروژه‌ها ذکر کرد و گفت: بدون‌شک اجرای این پروژه‌ها به رشد و توسعه شهرستان ملایر کمک شایانی خواهد کرد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=3553