تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
1

۴۷ پروژه عمرانی طی دهه فجر در کنگاور افتتاح و کلنگ زنی میشود

  • کد خبر : 2967
  • ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۹
۴۷ پروژه عمرانی طی دهه فجر در کنگاور افتتاح و کلنگ زنی میشود

۴۷ پروژه عمرانی طی دهه فجر در کنگاور افتتاح و کلنگ زنی میشود

فرماندار کنگاور از افتتاح و کلنگ زنی ۴۷ پروژه عمرانی با اعتبار ۷۴۰میلیارد ریال طی دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

 

کرمانشاه _ الوند _فرزاد الماسی روز دوشنبه ۱۱بهمن ماه ۱۴۰۰در نشست با اصحاب رسانه شهرستان کنگاور اظهار داشت : در دهه فجر امسال ۴۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۲۰میلیارد ریال افتتاح و ۶ پروژه نیز با اعتبار ۵۲ میلیارد تومان در شهرستان کنگاور کلنگ زنی خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان کنگاور پروژه های قابل افتتاح را در حوزه های آموزشی، کشاورزی، عمرانی و آبرسانی عنوان کرد و گفت: افتتاح این پروژه ها در شرایط فعلی که کشور با مشکلات مالی روبرو است نشان از عزم دولت برای کاهش بیکاری و فراهم کردن بستر برای ایجاد اشتغال است.

الماسی برگزاری میز خدمت ، نواختن زنگ انقلاب در مدارس، غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر شهدا و تجلیل از خانواده‌های ایشان، برگزاری محفل انس با قرآن و برپایی جشن های انقلاب در محلات را از دیگر برنامه‌های دهه فجر در کنگاور برشمرد.

فرماندار کنگاور از طرح نهضت ملی مسکن به عنوان یکی دیگر از دستاوردهای دولت سیزدهم نام برد و یادآور شد: در این طرح ساخت چهار میلیون واحد مسکونی در سطح کشور در دستور کار دولت سیزدهم قرار گرفته است که سهم استان کرمانشاه ۱۲۰هزار واحد و در شهرستان کنگاور ۱۲۸واحد خواهد بود .

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2967