تاریخ : جمعه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۳ 24 ذو القعدة 1445 Friday, 31 May , 2024
3

۴۲ پایگاه به منظور جمع آوری کمکهای خیرخواهانه جهت خرید نوشت افزار و ملزومات مدرسه در استان کرمانشاه و مختص جامعه هدف بهزیستی برپا میشود.

  • کد خبر : 5185
  • ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴
۴۲ پایگاه به منظور جمع آوری کمکهای خیرخواهانه جهت خرید نوشت افزار و ملزومات مدرسه در استان کرمانشاه و مختص جامعه هدف بهزیستی برپا میشود.

۴۲پایگاه به منظور جمع آوری کمکهای خیرخواهانه جهت خرید نوشت افزار و ملزومات مدرسه در استان کرمانشاه و مختص جامعه هدف بهزیستی برپا میشود.

مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به برپایی ۴۲ پایگاه به منظور جمع آوری کمکهای خیرخواهانه جهت خرید نوشت افزار و ملزومات مدرسه در این استان گفت :این پایگاه ها در راستای پویش مشق مهر و با عنایت به ضرورت تامین و توزیع نوشت افزار برای فرزندان تحت پوشش سازمان بهزیستی در آستانه سال تحصیلی جدید و در روز بیستم شهریور سال جاری در شهرستان های تابعه برپا می شود.

به گزارش الوند _ دکتر فرحناز محمدی با اعلام این خبر اظهار داشت: مبلغ یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال اعتبار به استان برای دانش آموزان نیازمند ابلاغ شده است اما با توجه به گزارشات مددکاری دانش آموزان محروم این مبلغ پاسخگویی آنان نیست و نیازمند کمک خیرخواهانه مردم نوعدوست هستیم

وی افزود: علاوه بر این، تفاهم نامه‌ای نیز با بنیاد قلم چی جهت بهره مندی دانش آموزان واجد شرایط از ظرفیت های این بنیاد فراهم شده است.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه تصریح کرد :برای ۱۸۱۲ دانش آموز دارای معلولیت و ۸۸۳ دانش آموز حوزه حمایتی بر اساس دستورالعمل مالی درخواست اعتبار شده است که در صورت تامین  پرداخت خواهد شد.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در پایان یادآور شد: همه ما می دانیم این مبالغ با توجه به شرایط جامعه و نیاز دانش آموزان کفاف هزینه های مدرسه را نخواهد کرد و خیلی از دانش آموزان چشم به دستان پر مهر شما دوخته اند و امید دارند مانند دیگر دانش آموزان همکلاسی خود از شرایط برابری برخوردار باشند و بتوانند آینده ای روشن را برای خود خانواده و جامعه بسازند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5185