تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
2

۳۱۰ میلیارد ریال زمین خواری در “همدان” 

  • کد خبر : 2776
  • ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۴
۳۱۰ میلیارد ریال زمین خواری در “همدان” 

۳۱۰ میلیارد ریال زمین خواری در “همدان” 

فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۳۸هزار متر مربع زمین خواری به ارزش ۳۱۰میلیارد ریال در شهرستان “همدان” خبر داد.

 

به گزارش الوند _سردار “سلمان امیری” در تشريح اين خبر اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان در راستای طرح عملیاتی مبارزه با جرایم اقتصادی با انجام اقدامات اطلاعاتی از اقدام به تصرف غیرقانونی اراضي ملي توسط افرادی سودجو در یکی از مناطق شهرستان همدان مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با بررسی ها و انجام استعلامات صورت گرفته از ادارات مربوطه و بررسی های میدانی ماموران پلیس امنیت اقتصادی مشخص شد، اراضي ملي به ميزان۳۸هزارمتر مربع از سوی متهمان به صورت غیرقانونی تصرف شده است.

فرمانده انتظامی استان  همدان با اشاره به اینکه با هماهنگي مراجع قضائي، اراضي موصوف خلع ید شد، گفت: کارشناسان، ارزش زمین های مورد نظر را ۳۱۰میلیارد ریال برآورد کرده اند.

این مقام ارشد انتظامی استان همدان اذعان کرد: در این رابطه ۲ متهم دستگیر و پس از مواجه با اسناد و دلایل موجود به جرم ارتکابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مرجع قضائی معرفی شدند.

سردار امیری خاطر نشان کرد: حفظ بیت المال و اراضی ملی از دست متصرفان و سود جویان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و با متخلفان و متصرفان اراضی ملی برابر قانون و با قاطعیت برخورد می شود

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2776

برچسب ها