تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
0

۲ لیدر و عاملان اصلی تخریب اموال عمومی در شهرستان “سنندج”  دستگیر شدند

  • کد خبر : 5871
  • ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۸
۲ لیدر و عاملان اصلی تخریب اموال عمومی در شهرستان “سنندج”  دستگیر شدند

۲ لیدر و عاملان اصلی تخریب اموال عمومی در شهرستان “سنندج”  دستگیر شدند

  فرمانده انتظامی استان کردستان گفت:  ۲ لیدر وعاملان اصلی اغتشاشگر که اقدام به تخریب اموال عمومی و خصوصی در شهرستان “سنندج” کردند با اقدام ضربتی پلیس دستگیر شدند.

به گزارش الوند  _ سردار”علی آزادی”در تشریح این خبر اظهار داشت:  در پی اغتشاشات و نآرامی های اخیر در شهرستان سنندج، جمعی از شهروندان با اعلام شکایت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تخریب اموال آنان توسط چند نفر، خواستار دستگیری عاملان این کار شدند.

وی ادامه داد: با توجه به مطالبات عمومی شهروندان در خصوص برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی،بلافاصله چند تیم از مأموران انتظامی موضوع را به صورت ویژه بررسی کردند.

این مقام انتظامی افزود: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی ۲ نفر از متهمان این پرونده را شناسایی و آنان را در مخفیگاهشان در عملیات ضربتی در شهرستان سنندج دستگیر کردند و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه از این اغتشاشگران یک قبضه اسلحه وینچستر به همراه تعدادی فشنگ کشف شد، یادآور شد: متهمان در اظهارات خود به تخریب اموال خصوصی و عمومی شهروندان اعتراف و اظهار داشتند که تحت تاثیر فضای مجازی قرار گرفتند و از اقدام خود ابراز ندامت و پشیمانی کردند.

وی با بیان اینکه رسانه های بیگانه با استفاده از ابزار دروغ پراکنی نسبت به عوام فریبی شهروندان اقدام می کنند،خاطرنشان کرد: الحمد لله آرامش مطلوبی در سطح استان کردستان برقرار است و پلیس در مقابله با کسانی که اقدام به تخریب اموال و برهم زدن نظم و امنیت عمومی شهروندان کنند برابر قانون قاطعانه رفتار خواهد کرد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5871