تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
0

‍ کشف ۲۶۵ تن رب گوجه فرنگی فاسد در کرمانشاه

  • کد خبر : 2330
  • ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۸:۲۳
‍ کشف ۲۶۵ تن رب گوجه فرنگی فاسد در کرمانشاه

کشف ۲۶۵ تن رب گوجه فرنگی فاسد در کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۲۶۵ تن رب گوجه فرنگی فاسد در شهرک صنعتی فرامان کرمانشاه خبر داد و گفت: در این راستا شرکت تولیدی پلمب و صاحب آن نیز دستگیر شد.

 

به گزارش الوند _سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس از توزیع و پخش رب گوجه فرنگی فاسد توسط یکی از شرکت های تولیدی در شهرک صنعتی کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پاسگاه چالابه پس از هماهنگی با مقام قضائی و با همراهی نمایندگان اداره بهداشت و سازمان تعزیرات نسبت به انجام بازرسی از شرکت تولیدی مذکور اقدام کردند.

سردار جاویدان تصریح کرد: در جریان این بازرسی از سردخانه شرکت، یک هزار و ۲۳۶ بشکه حاوی ۲۶۵ تن رب گوجه فرنگی فله ای فاسد و غیرقابل استفاده کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه ارزش رب گوجه فرنگی فاسد کشف شده طبق قیمت گذاری این شرکت به ۸۰ میلیارد ریال می رسید، از دستگیری صاحب شرکت خبر داد.

وی در پایان با اشراه به پلمب شرکت مذکور، از ادامه تحقیقات در این خصوص خبر داد و از شهروندان خواست تا محصولات غذایی خود را حتما از شرکت های تولیدی معتبر تهیه کنند.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2330

برچسب ها