تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
1

۹۹۰ راه روستایی در سطح استان کرمانشاه بازگشایی شد

  • کد خبر : 2837
  • ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
۹۹۰ راه روستایی در سطح استان کرمانشاه بازگشایی شد

۹۹۰ راه روستایی در سطح استان کرمانشاه بازگشایی شد
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: ۹۹۰ راه روستایی کرمانشاه که به دلیل بارش سنگین برف مسدود بود، مجدد بازگشایی شد.
 

به گزارش الوند _ فریبرز کرمی اظهار داشت:حدود ۴۸۰ دستگاه ناوگان راهداری و برخی از پیمانکاران بخش خصوصی به منظور بازگشایی محورها، مدیریت ترافیک، عملیات برف روبی و کمک به در راه ماندگان راه های اصلی، فرعی و روستایی مشغول فعالیت هستند.

وی ادامه داد: ۴۶ راهدارخانه در سطح استان در حال حاضر آماده باش صد در صد هستند، تمهیدات لازم اندیشیده شده و ماشین آلات بر حسب نیاز و با توجه به شرایط آب و هوا و اعلام هشدار هواشناسی بصورتی که ۸۰ درصد را به کمک شهرستان ها و محورهای پر ترافیک و بحرانی و برف گیر فرستادیم.

کرمی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته دو هزار و ۴۲۰ تن شن و نمک در راه های اصلی و شریانی استان کرمانشاه مورد استفاده قرار گرفت.

وی همچنین از انجام ۱۵ مقطع ریزش برداری در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه خبر داد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه اکنون راه ارتباطی ۱۲ روستا مسدود است، عنوان کرد: همچنین ۹۹۰ راه روستایی در سطح استان کرمانشاه بازگشایی شد.

کرمی مجموع شن و نمک مصرفی در راه های روستایی را یک هزار و ۵۰ تن و تصریح کرد: یک هزار و ۶۵۰ کیلومتر باند برفروبی در راه های روستایی سطح استان کرمانشاه انجام شده است.

وی یادآور شد: حدود ۶۰۰ نفر پرسنل به صورت مستقیم و غیر مستقیم در راهدارخانه ها، گردنه ها در ادارات و شهرستان ها به صورت ۲۴ ساعته و مستمر حضور فعال دارند و این فعالیت کماکان ادامه دارد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2837

برچسب ها