تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
0

۴۵ پروژه صنعتی در استان کرمانشاه طی دهه فجر به بهره برداری رسید

  • کد خبر : 9246
  • ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۲
۴۵ پروژه صنعتی در استان کرمانشاه طی دهه فجر به بهره برداری رسید

۴۵ پروژه صنعتی در استان کرمانشاه طی دهه فجر به بهره برداری رسید

استاندار کرمانشاه گفت : ۴۵ پروژه صنعتی با اعتبار ۱۱۵۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۸۱۰ نفر طی دهه فجر در این استان به بهره برداری رسید.

به گزارش صنعت _ محمد طیب صحرایی در حاشیه بهره برداری از پروژه‌های صنعتی در شهرک صنعتی بیستون که با حضور  معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی برگزار شد؛ عنوان کرد: در سفر امروز معاون وزیر صمت تعدادی از پروژه‌های زیرساختی و تولیدی در شهرک های صنعتي کرمانشاه به بهره‌برداری رسید.

 

وی افزود: همچنین امروز تعداد ۵ سوله‌ صنعتی به بهره برداری رسید که این مجموعه در اختیار شرکت‌های دانش بنیان قرار می‌گیرد.

 

استاندار کرمانشاه ادامه داد: طرح توسعه فرش رجال هم با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۲۲ نفر امروز به بهره برداری رسید.

 

وی یادآور شد: یکی از واحدهای راکد استان به همت شرکت مانا صنعت سیروان و با سرمایه بخش خصوصی به بهره برداری و تولید رسید.

 

صحرایی تصریح کرد: در کل در ایام دهه فجر  ۴۵ پروژه صنعتی با اعتبار ۱۱۵۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۸۱۰ نفر به بهره برداری رسیده است.

 

وی گفت: در اعیاد و مناسبت های پیش رو هم شاهد افتتاح پروژه‌های صنعتی، کشاورزی و گردشگری خواهیم بود و امیدواریم بهره برداری از این پروژه‌ها به روند ایجاد اشتغال پایدار و مهار مشکل بیکاری استان کمک کند‌.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=9246