تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
1

۲۴۵ میلیارد تومان طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان پلدختر افتتاح و کلنگ زنی شد

  • کد خبر : 8351
  • ۰۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۲
۲۴۵ میلیارد تومان طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان پلدختر افتتاح و کلنگ زنی شد

۲۴۵ میلیارد تومان طرح عمرانی و اقتصادی درشهرستان پلدختر افتتاح و کلنگ زنی شد

در ششمین روز از هفته دولت با حضور استاندار لرستان و معاونین سیاسی امنیتی و هماهنگی امور اقتصادی، ۵ طرح عمرانی و پروژه اقتصادی در شهرستان پلدختر با اعتبار ۲۴۵ میلیاردتومان مورد بهره‌برداری و یا کلنگ‌زنی قرار گرفت.

به گزارش صنعت _ دکتر فرهاد زیویار در پایان سفر به شهرستان‌های پلدختر و معلولان اظهار داشت: امروز توفیق حضور در کنار مردم شریف این دو شهرستان حاصل شد که مجموعا ۵ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۲۴۵ میلیارد تومان، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

نماینده عالی دولت در استان لرستان افزود: امروز عملیات کلنگ زنی گازرسانی به ۴۱ روستای منطقه چمشک و ۹ روستا و چهار واحد صنعتی و کشاورزی شهرستان پلدختر توسط شرکت گاز استان انجام پذیرفت که در آینده نزدیک مورد بهره‌برداری قرار خواهند گرفت.

استاندار لرستان با اشاره به افتتاح پل شهدای معمولان منطقه ابراهیم آباد با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان و افتتاح پل برگلان سوخته با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان گفت: افتتاح ابن دو پل که از مطالبات به حق مردم این مناطق بود از پروژه‌های دیگری بود که امروز در ششمین روز از هفته دولت انجام پذیرفت.

فرهاد زیویار در پایان گفت: از دیگر پروژه‌های این دو شهرستان افتتاح فیدرهای برق با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان بود که امروز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8351