تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
0

یکی از سیاست های  دولت سیزدهم حضور و ارتباط بی واسطه با مردم است 

  • کد خبر : 7646
  • ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۶
یکی از سیاست های  دولت سیزدهم حضور و ارتباط بی واسطه با مردم است 

یکی از سیاست های دولت سیزدهم حضور و ارتباط بی واسطه با مردم است 

معاون سیاسی استاندار کردستان گفت : یکی از سیاست های دولت سیزدهم  ازبدو آغاز به کار حضور  و ارتباط بی واسطه با مردم بوده است چرا که اعتقاد دارد مردم باید بدون هیچ مانعی نظرات و درخواست‌های خود را با مدیران مطرح کنند.

 

به گزارش الوند _ مهدی رمضانی روز شنبه ۱۳ خرداد ماه ۱۴۰۲ با حضور در دفتر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت(سامد) پاسخگوی درخواست‌های تعدادی از مردم استان  کردستان شد.

 

معاون استاندار کردستان در حاشیه حضور در سامد بیان کرد:  بنای دولت سیزدهم از آغاز به کار، ارتباط بی واسطه با مردم بوده است و اعتقاد دارد که مردم باید بدون هیچ مانعی نظرات و درخواست‌های خود را با مدیران مطرح کنند.

 

وی افزود : یکی از موضوعاتی که استاندار محترم همواره بر آن تاکید دارند حضور در میان اقشار مختلف مردم در جای جای استان است و اهمیت دادن به پاسخگویی مدیران از طریق سامانه سامد نیز در همین راستا تعریف شده است.

معاون سیاسی استاندار کردستان یاد آور شد :وظیفه فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی است تا با پاسخگویی مناسب و ایجاد رضایتمندی در مردم به تقویت نظام و دولت کمک کنند.

گفتنی است  مهدی رمضانی به  ۲۱ شهروند که از طریق سامانه سامد اقدام به برقراری ارتباط تلفنی کرده بودند، پاسخگو بود و موارد مطروحه توسط این افراد را به دستگاه‌های ذیربط ارجاع داد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7646