تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
0

یکی از اولویت های سازمان صمت استان همدان ،توسعه فروشگاه‌های دائمی عرضه پوشاک ایرانی و اسلامی و محصولات وابسته به آن است

  • کد خبر : 8055
  • ۲۲ تیر ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۰
یکی از اولویت های سازمان صمت استان همدان ،توسعه فروشگاه‌های دائمی عرضه پوشاک ایرانی و اسلامی و محصولات وابسته به آن است

یکی از اولویت های سازمان صمت استان همدان ،توسعه فروشگاه‌های دائمی عرضه پوشاک ایرانی و اسلامی و محصولات وابسته به آن است

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان توسعه فروشگاه‌های دائمی عرضه پوشاک ایرانی و اسلامی و محصولات وابسته به آن را از جمله اولویت های این سازمان در سال جاری عنوان کرد.

 

 

به گزارش الوند_ احمد شانیان‌ در مراسم افتتاح نمایشگاه عرضه لباس، پوشاک و ملزومات که روز چهارشنبه ۲۱ تیر ماه، همزمان با هفته عفاف و حجاب در همدان برگزار شد، بیان داشت: هدف از برگزاری این نمایشگاه ها این است که بتوانیم رویدادهای خوبی را در حوزه پوشاک ایرانی و اسلامی که از ضروریات جامعه امروزی بوده و دغدغه بسیاری از افراد  فعال در عرصه حجاب است را رقم بزنیم.

 

وی گسترش و توسعه فروشگاه‌های دائمی عرضه پوشاک ایرانی و اسلامی و محصولات وابسته به آن در سطح استان را از جمله اولویت های این سازمان عنوان کرد و گفت: در این نمایشگاه بیش از ۹۰ غرفه و ۱۳ استان شامل استان‌های تهران، کرج، قم، ساری، کاشان، همدان و بسیاری از استان‌های غربی حضور دارند که نسبت به عرضه پوشاک و تولیدات خود اقدام کرده اند.

 

رئيس سازمان صمت استان همدان استقبال از این رویداد را بسیار قابل توجه برشمرد و اضافه کرد: مهم‌ترین دستاورد این نمایشگاه، استقبال خوب مردم همدان در روز اول از این نمایشگاه بوده که موجب شده خیلی از فروشگاه‌های تخصصی در عرصه پوشاک عفاف و حجاب در سطح استان راه‌اندازی شود و مطمئناً باز هم شاهد این نوع رویدادها خواهیم بود.

 

احمد شانیان تصریح کرد: باید بتوانیم به کسانی که دسترسی به سایر استان‌ها را ندارند و بیشتر خریدهایشان نیز به صورت آنلاین صورت می‌گیرد، با برگزاری این نوع نمایشگاه‌ها و حضور فروشگاه‌های تخصصی از سایر استان‌ها در نمایشگاه کمک کنیم که بتوانند به صورت حضوری، محصولات را ببیند و خرید کنند.

 

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه در سال‌های آینده نیز به برگزاری این نوع رویدادها اقدام خواهیم کرد، یادآور شد : استان همدان اولین استانی بود که در سال گذشته این نوع نمایشگاه را برگزار کرد و امسال نیز با فضای گسترده‌تر و استقبال بهتری مواجه شدیم که در راستای ارتقا کیفیت برگزاری ما باید فضایی را ایجاد کنیم که تولید کنندگان و عرضه کنندگان در سطح ملی رقابت داشته باشند و در این رویداد شرکت کنند که به همین منظور در سال‌های آینده نیز رویکرد ما این است که بیشتر بتوانیم از تولید کنندگان داخلی و معتبر استفاده کنیم.

 

گفتنی است این نمایشگاه از ۲۱ تا ۲۴ تیر ماه در هتل پارسیان بوعلی استان همدان، برگزار می‌شود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8055