تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

گره گشایی از مشکلات ۵ واحد تولیدی در همدان

  • کد خبر : 8429
  • ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۱
گره گشایی از مشکلات ۵ واحد تولیدی در همدان

گره گشایی از مشکلات ۵ واحد تولیدی در همدان

نماینده عالی دولت در استان همدان گفت : در بیست و دومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان از مشکلات ۵ واحد تولیدی دیگراین استان گره گشایی شد.

 

به گزارش صنعت _ علیرضا قاسمی فرزاد اظهار داشت : دربیست و دومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان ،مشکلات پنج شرکت تولیدی این استان بررسی و دستگاه های اجرایی موظف به برطرف کردن مشکلات آنها شدند.

 

وی افزود: مشکلات مربوط به بدهی شرکت “سنگ شیر پارس” به سه بانک بررسی و مقرر شد این شرکت ۷.۵ درصد بدهی را پرداخت کند و الباقی بعد از ۶ ماه تنفس تقسیط شود.

 

استاندار همدان تصریح کرد: همچنین مشکل صدور پروانه شرکت سوابق ایرانیان با ۴.۸ هکتار تغییر کاربری در بهار بررسی و مقرر شد پروانه این شرکت به مدت سه ماه تمدید و در این مدت مشکلات محیط زیستی رفع شود و نیز این شرکت متعهد شد حساب‌های مالی خود را به بانک‌های داخل استان منتقل کند.

 

وی یادآور شد: در این جلسه شرکت ماشین برزگر خاوری درخواست افزایش تخصیص ورق های فولادی به ۵۵ تن از کارخانه فولاد مبارکه را داشت که مقرر شد سهمیه ورق گرم فولاد این شرکت به ۵۵ تن ارتقا یابد.

 

قاسمی فرزاد اضافه کرد: در این جلسه با درخواست تقسیط در پرداخت تسهیلات دامداری ۱۰۰ راسی “رودبار شیر” در نهاوند موافقت شد.

 

نماینده عالی دولت در استان همدان خاطر نشان کرد: همچنین مقرر شد معوقات بانکی تعداد ۱۱ واحد پرورش مرغ و ماهی در شهرستان‌های استان تا پایان سال و واحدهای دامداری در صورت داشتن بدهی تا پایان خرداد تسویه و پروانه آنها تمدید شود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8429