تاریخ : پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳ 7 ذو الحجة 1445 Thursday, 13 June , 2024
0

کنار گذر غربی همدان، به نام سید جمال الدین اسدآبادی نام‌گذاری‌ می‌شود

  • کد خبر : 5325
  • ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۱
کنار گذر غربی همدان، به نام سید جمال الدین اسدآبادی نام‌گذاری‌ می‌شود

کنار گذر غربی همدان، به نام  سید جمال الدین اسدآبادی نام‌گذاری‌ می‌شود

نماینده عالی دولت در استان همدان از نام گذاری کنار گذر غربی همدان، به نام بیدارگر مشرق زمین، سید جمال الدین اسدآبادی خبر داد و گفت : تلاش داریم  ۸کیلومتر باقی‌مانده از این کنار‌گذر هرچه زودتر تکمیل شود.

به گزارش الوند _ علیرضا قاسمی فرزاد در پنجمین جلسه راهبردی وضعیت تصادفات استان همدان بیان داشت: یکی از موضوعاتی که رئیس جمهور محترم در سفر خود به استان بر آن تاکید کرد موضوع رفع نقاط حادثه خیز استان بود که در این زمینه شورای ترافیک می‌تواند با در دستور‌کار قرار دادن اقدامات پیشگیرانه‌، نقش موثری در کاهش تصادفات برون و درون‌شهری داشته باشد.

وی اضافه کرد: در تلاش هستیم تا علاوه بر اعتباراتی که در سفر رئیس جمهور به استان برای نقاط حادثه خیز در نظر گرفته شده، در دیدار با وزیر محترم راه و شهرسازی، اعتبارات دیگری برای استان در این حوزه جذب کنیم چرا که رفع نقاط حادثه‌خیز، حائز اهمیت است لذا می طلبد مدیران مربوطه این موضوع را در دستور کار خود قرار دهند.

قاسمی فرزاد با اشاره به اینکه خط‌کشی معابر روستایی، جاده‌های اصلی و همچنین روشنایی مسیر‌های پر تردد، در دستورکار قرار می‌گیرد، افزود: تخصیص اعتبارات ویژه از محل سفر رئیس جمهور به استان، برای خط‌کشی و رفع نقاط حادثه‌خیز در نظر گرفته می‌شود.

نماینده عالی دولت در استان همدان درادامه ازنام گذاری کنار گذر غربی همدان، به نام بیدارگر مشرق زمین، سید جمال الدین اسدآبادی خبر داد و گفت : تلاش داریم  ۸کیلومتر باقی‌مانده از طرحِ کنار‌گذر سید جمال الدین اسدآبادی هرچه زودتر تکمیل شود.

استاندار همدان همچنین خواستار اتصال دوربین‌‌های اتوماتیک به سامانه‌های هوشمند ثبت تخلفات شد و گفت : در حوزه معاینه فنی  تحقق این مهم می تواند بسیار کارساز بوده و بسیاری از مشکلات معاینه‌فنی خودروها در سطح استان را حل و فصل نماید.

ساماندهی تردد خودروهای سوخت‌رسان و در اولویت قرار دادن برنامه‌ حوزه راهنمایی و رانندگی جهت  کاهش تصادفات و میزان فوتی‌ها  در سطح استانداردهای ملی و بین‌المللی از دیگر تاکیدات استاندار همدان در این جلسه بود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5325