تاریخ : سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳ 21 ذو القعدة 1445 Tuesday, 28 May , 2024
1

کلاهبردار میلیاردی در دام پلیس کرمانشاه افتاد 

  • کد خبر : 1655
  • ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷
کلاهبردار میلیاردی در دام پلیس کرمانشاه افتاد 

‍ کلاهبردار میلیاردی در دام پلیس کرمانشاه افتاد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری کلاهبردار حرفه ای خبر داد که با جلب اعتماد مردم در “کرمانشاه” اقدام به ۳۷۴ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود

 

کرمانشاه_ الوند_  سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از شکایت تعدادی از شهروندان کرمانشاهی مبنی بر اینکه مورد کلاهبرداری توسط صاحب یک طلافروشی در بازار زرگرها قرار گرفته اند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از ثبت شکایات مردمی دریافتند که یک طلافروش اقدام به جمع آوری طلای تعدادی از مشتریان خود کرده و در قبال آن ماهیانه مبلغی به عنوان سود پرداخت می کرده است.

فرمانده انتظامی استان “کرمانشاه” افزود: این فرد پس از چندماه و جلب کامل اعتماد مشتریان، اقدام به کلاهبرداری ۳۴ کیلو طلا که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۳۷۴ میلیارد ریال می رسید، کرده و سپس متواری می شود.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با دریافت این اطلاعات اقدامات تخصصی خود را آغاز و موفق به شناسایی و ردیابی فرد سارق در شهر “کرج” می شوند.

وی گفت: کارآگاهان در گام بعدی و پس از هماهنگی با مقام قضائی و پلیس آگاهی “البرز” به این استان عزیمت و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر می کنند.

سردار جاویدان در پایان و با بیان اینکه هنوز از سرنوشت طلاهای کلاهبرداری شده خبری در دست نیست، تصریح کرد: تاکنون ۱۲ نفر از این فرد شکایت کرده اند و شهروندانی هم که شکایتی در این خصوص دارند می توانند به اداره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی کرمانشاه واقع در خیابان لشکر مراجعه و یا با شماره ۰۸۳۲۱۸۲۵۴۶۶ تماس حاصل کنند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1655

برچسب ها