تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
1

کلاهبردار حرفه ای در “کرمانشاه” دستگیر شد

  • کد خبر : 2065
  • ۱۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰
کلاهبردار حرفه ای در “کرمانشاه” دستگیر شد

کلاهبردار حرفه ای در “کرمانشاه” دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه  از دستگیری یک زن کلاهبردار در شهر “کرمانشاه” خبر داد که با جلب اعتماد دیگران به بهانه خرید لوازم خانگی ارزان قیمت برای آن ها اقدام به ۶۰ میلیارد ریال اخاذی و کلاهبرداری کرده بود.

 

به گزارش الوند ، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از مراجعه چند تن از شهروندان به کلانتری ۱۳ فردوسی کرمانشاه و اعلام شکایت از زن میانسالی به جرم کلاهبرداری، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد زن کلاهبردار توانسته با جلب اعتماد شاکیان و به بهانه اینکه می تواند برای آنها لوازم خانگی ارزان قیمت تهیه کند، اقدام به کلاهبرداری ۶۰ میلیارد ریالی کرده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: با دریافت این اطلاعات، ماموران کلانتری تحقیقات گسترده خود را آغاز و با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی زن کلاهبردار شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

سردار جاویدان افزود: متهم دستگیر شده در تحقیقات به جرم خود اعتراف و برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد.

وی در پایان و با بیان اینکه تاکنون ۲۵ نفر از کلاهبردار دستگیر شده شکایت کرده اند، گفت: افرادی که مورد کلاهبرداری و سوء استفاده مالی قرار گرفته اند می توانند با مراجعه به کلانتری ۱۳ فردوسی شکایت خود را ثبت کنند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2065

برچسب ها