تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
0

کشف ۸۵ قبضه اسلحه غیرمجاز در “کرمانشاه”

  • کد خبر : 6202
  • ۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۳
کشف ۸۵ قبضه اسلحه غیرمجاز در “کرمانشاه”

کشف ۸۵ قبضه اسلحه غیرمجاز در “کرمانشاه”

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام یک باند قاچاق سلاح و مهمات و کشف ۸۵ قبضه اسلحه، ۱۰۲ تیغه خشاب و ۱۰۰ عدد فشنگ غیرمجاز در محور “بیستون – کرمانشاه” خبر داد.

 

به گزارش الوند _ سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت عمومی استان از فعالیت یک باند قاچاق سلاح و مهمات و اینکه قصد انتقال تعداد قابل توجهی محموله جنگی به کرمانشاه را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی ۲ دستگاه خودرو مربوط به قاچاقچیان شده و پس از مدتی تعقیب نامحسوس در محور بیستون – کرمانشاه آن ها را متوقف و بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: در بازرسی های صورت گرفته ۸۵ قبضه اسلحه شامل ۵۱ قبضه کلت و ۲۹ قبضه اسلحه شورشی به همراه ۱۰۲ تیغه خشاب و ۱۰۰ عدد فشنگ کشف کردند.

سردار جاویدان همچنین از دستگیری ۲ عضو باند قاچاق سلاح و مهمات خبر داد و گفت: تلاش برای دستگیری دیگر اعضای باند ادامه دارد.

وی در پایان مبارزه با قاچاق سلاح و مهمات را از مهمترین برنامه های پلیس کرمانشاه عنوان کرد و گفت: اجازه نخواهیم داد عهده ای به هر بهانه و انگیزه ای با وارد کردن سلاح به ایجاد ناامنی در جامعه بپردازند.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6202