تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
1

کشف ۶۹ قبضه سلاح و ۷۵۰ عدد فشنگ غیرمجاز در “پاوه”

  • کد خبر : 2644
  • ۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲
کشف ۶۹ قبضه سلاح و ۷۵۰ عدد فشنگ غیرمجاز در “پاوه”

کشف ۶۹ قبضه سلاح و ۷۵۰ عدد فشنگ غیرمجاز در “پاوه”

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام یک باند قاچاق اسلحه در شهرستان “پاوه” و کشف ۶۹ قبضه اسلحه، ۷۵۰ عدد فشنگ و ۱۲۷ تیغه خشاب خبر داد.

 

به گزارش الوند _ سردار “علی اکبر جاویدان” در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس از ورود یک محموله قاچاق سلاح و مهمات از کشورهای همسایه به شهرستان پاوه رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی پاوه و امنیت عمومی استان با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مسیر تردد ۲ دستگاه خودرو متعلق به قاچاقچیان سلاح و مهمات شده در محور “نوسود به روستای کومه دره” شده و در عملیاتی مشترک آن ها را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآوری کرد: در بازرسی های انجام شده از خودروهای توقیفی، ۶۹ قبضه اسلحه شامل ۶۵ قبضه کلت کمری و ۴ قبضه کلاشینکف کشف شد.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: کشف ۷۵۰ عدد فشنگ جنگی و ۱۲۷ تیغه خشاب از دیگر اقدامات ماموران پلیس در انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات بود.

وی همچنین از دستگیری هر ۷ عضو باند خبر داد و گفت: این افراد پس از تشکیل پرونده برای صدور احکام لازم تحویل مراجع مراجع قضائی شدند.

رئیس پلیس استان کرمانشاه در ادامه امنیت مردم و جامعه را خط قرمز پلیس عنوان کرد و گفت: هرکسی بخواهد به هر نحوی از این خطوط عبور کند با واکنش قاطعانه ماموران انتظامی روبرو خواهد شد.

سردار جاویدان گفت: برخورد قاطعانه با قاچاقچیان سلاح و مهمات که اقدام آن ها باعث ایجاد ناامنی در جامعه می شود همواره در اولویت های کار پلیس قرار داشته و با همکاری دستگاه قضائی برخوردهای مناسب با آن ها صورت می گیرد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2644

برچسب ها