تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
1

کشف ۵۸ قبضه سلاح غیرمجاز در کرمانشاه

  • کد خبر : 1679
  • ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
کشف ۵۸ قبضه سلاح غیرمجاز در کرمانشاه

کشف ۵۸ قبضه سلاح غیرمجاز در “کرمانشاه”
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام یک باند توزیع سلاح و کشف ۵۸ قبضه کلت در “کرمانشاه” با تلاش ماموران پلیس خبر داد.

 

کرمانشاه_ الوند_ سردار “علی اکبر جاویدان” در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت عمومی از فعالیت اعضای یک باند توزیع اسلحه و اینکه قصد انتقال تعداد قابل توجهی سلاح از مرزهای غربی به داخل استان را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی مسیر حرکتی خودرو پراید قاچاقچیان در محورهای “اورامانات” شده و پس از مدتی تعقیب نامحسوس در فرصتی مناسب نسبت به توقیف آن اقدام کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در بازرسی های انجام گرفته ۵۸ قبضه سلاح غیرمجاز به همراه ۱۱۶ تیغه خشاب کشف شد.
سردار جاویدان همچنین از دستگیری ۲ نفر در این رابطه و معرفی آن ها به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

وی در ادامه از کشف ۹۸۹ قبضه سلاح جنگی و شکاری طی سال جاری در استان اشاره کرد و گفت: ۱۴ هزار و ۵۱۶ عدد فشنگ نیز در این راستا کشف شده است.

رئیس پلیس استان کرمانشاه همچنین از انهدام ۵ باند و کشف ۱۱ محموله سلاح غیرمجاز خبر داد و گفت: با تلاش ماموران ۱۴ نفر از اعضای باندهای متلاشی شده هم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده اند.
سردار جاویدان در پایان مبارزه با قاچاقچیان سلاح و مهمات و صیانت از امنیت جامعه را از مهمترین برنامه های و اولویت های پلیس کرمانشاه عنوان کرد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1679

برچسب ها