تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
2

کشف ۲۴ قبضه اسلحه و هزار عدد فشنگ در کرمانشاه

  • کد خبر : 1631
  • ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۹:۳۶
کشف ۲۴ قبضه اسلحه و هزار عدد فشنگ در کرمانشاه

کشف ۲۴ قبضه اسلحه و هزار عدد فشنگ در کرمانشاه

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه از کشف ۲۴ قبضه سلاح، هزار عدد فشنگ و ۳۲ عدد خشاب اسلحه کلت در شهر “کرمانشاه” خبر داد

 

کرمانشاه_ الوند_ سرهنگ حسن حیدری در تشریح این خبراظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت عمومی استان از فعالیت اعضای یک باند توزیع سلاح و مهمات در شهر “کرمانشاه” رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه اعضای باند در یکی از محلات حاشیه ای شهر “کرمانشاه” شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه افزود: در بازرسی های انجام شده ۲۴ قبضه سلاح شامل ۱۶ قبضه کلت، ۵ قبضه کلاشینکف، ۲ قبضه برنو و یک قبضه سلاح شکاری همراه با هزار عدد فشنگ کشف شد.

سرهنگ حیدری همچنین با اشاره به کشف ۳۲ عدد خشاب کلت، از دستگیری ۲ عضو باند و معرفی آنها به دستگاه قضائی خبر داد و گفت: تلاش برای دستگیری دیگر عوامل مرتبط با این باند ادامه دارد.

وی در پایان مبارزه با توزیع کنندگان سلاح و مهمات که اصلی ترین عوامل ایجاد ناامنی در جامعه هستند را از مهمترین برنامه های پلیس امنیت عمومی استان برشمرد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1631

برچسب ها