تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
1

کشف ۲۰۸۶ قبضه سلاح جنگی و شکاری در کرمانشاه / ۱۰۰۵ قاچاقچی سلاح دستگیر شدند 

  • کد خبر : 5965
  • ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۱۶
کشف ۲۰۸۶ قبضه سلاح جنگی و شکاری در کرمانشاه / ۱۰۰۵ قاچاقچی سلاح دستگیر شدند 

کشف ۲۰۸۶ قبضه سلاح جنگی و شکاری در کرمانشاه / ۱۰۰۵ قاچاقچی سلاح دستگیر شدند 

 دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت :از ابتدای امسال تاکنون ۲۰۸۶ قبضه سلاح جنگی و شکاری در استان کرمانشاه کشف و ضبط شده است. 

 

 

به گزارش الوند _ شهرام کرمی در جمع خبرنگاران، بااشاره به انهدام تعداد قابل توجهی باند سازمان یافته قاچاق سلاح در کرمانشاه، اظهارکرد: از ابتدای سالجاری تاکنون ۲۰۸۶ قبضه سلاح شامل ۱۲۹۵ قبضه سلاح جنگی و ۷۹۱ قبضه سلاح شکاری در استان کرمانشاه کشف و ضبط شده است.

 

وی با بیان اینکه در این کشفیات حدود ۷۳ هزار و ۹۱ فشنگ جنگی هم کشف و ضبط شده، گفت : جمعا ۱۰۰۵ نفر متهم در این رابطه دستگیر شده اند.

 

دادستان کرمانشاه اضافه کرد: بخش مهمی از این کشفیات انجام شده مربوط به دوماهه گذشته و در خلال نا آرامی های اخیر در کشور است که قرار بود در خیابان ها برعلیه مردم و دستگاه های امنیتی کشور بکار گیری شوند.

 

وی به تلاش معاندین نظام و گروه های تجزیه طلب برای برهم زدن نظم، آرامش و امنیت مردم طی دوماه اخیر اشاره کرد و یاد آور شد : این گروه ها تمام تلاش خود را برای مسلح کردن اغتشاشگران به منظور کشته سازی و بکار گیری علیه نیروهای امنیتی کردند که البته با رصد اطلاعاتی صورت گرفته و کنترل مرزها بخش قابل توجهی از سلاح هایی که می خواستند وارد کشور کنند، کشف و ضبط شده است.

 

وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش های نیروهای حافظ امنیت در ماه های اخیر، اعلام کرد: امنیت مردم خط قرمز دستگاه قضایی است و با مخلان و تهدیدکنندگان در این عرصه بدون هیچگونه مماشاتی برخورد خواهیم کرد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5965