تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
0

کشف ۱۳۳۰ کیلو گرم مواد مخدر در کرمانشاه 

  • کد خبر : 8630
  • ۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۲
کشف ۱۳۳۰ کیلو گرم مواد مخدر در کرمانشاه 

کشف ۱۳۳۰ کیلو گرم مواد مخدر در کرمانشاه 

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از کشف هزار و ۳۳۰ کیلوگرم مواد مخدر در کرمانشاه طی شش ماهه ابتدایی امسال خبرداد. 

 

به گزارش صنعت _ حمیدرضا کریمی در جمع خبرنگاران، بااشاره به اهتمام ضابطین دستگاه قضایی برای برخورد با باندهای قاچاق مواد مخدر در سطح این استان، اظهارکرد: در این راستا طی شش ماهه امسال بیش از یک تن و ۳۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در کرمانشاه کشف و ضبط شده است.

 

وی افزود: بیشترین حجم مواد مخدر کشف شده در کرمانشاه با ۶۶۷ کیلوگرم کشفیات مربوط به ماده مخدر تریاک است.

 

دادستان کرمانشاه تصریح کرد: همچنین از مجموع کشفیات مواد مخدر در سطح استان، ۵۶۱ کیلوگرم ماده مخدر گل، ۲۷ کیلوگرم ماده شیشه و هفت کیلوگرم ماده مخدر هروئین بوده است.

 

وی در ادامه از اعتیاد به عنوان یکی از معضلات مهم و آسیب های اجتماعی موجود در کرمانشاه نام برد و افزود: متاسفانه گرفتار شدن هر فرد در دام اعتیاد می تواند فروپاشی یک خانواده را به دنبال داشته باشد و معضلات اجتماعی بسیاری به همراه خواهد داشت.

 

کریمی تاکید کرد: دستگاه قضایی برخورد قاطع و بدون مماشات را با باندهای کلان قاچاق و توزیع مواد مخدر در دستور کار خود قرار داده است.

 

وی در ادامه بااشاره به همکاری خوب دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در برخورد با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر، اعلام کرد: اقدامات پیشگیرانه در حوزه مبارزه با جرایم مواد مخدر و ضربه به بنیان مالی فروشندگان مواد مخدر در کرمانشاه کماکان ادامه خواهد داشت.

 

کریمی در بخش دیگری از سخنان خود به کشفیات شش ماهه اول استان در حوزه مشروبات الکلی هم اشاره ای داشت و گفت: طی این مدت ۴۳ هزار و ۹۷۴ لیتر مشروبات الکلی دست ساز و ۳۷۱۷ قوطی مشروبات الکلی صنعتی دراستان کشف و ضبط شده است.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8630