تاریخ : جمعه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۳ 24 ذو القعدة 1445 Friday, 31 May , 2024
0

کشف یک تن سیم برق سرقتی در “اسلام آبادغرب”

  • کد خبر : 3502
  • ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۳
کشف یک تن سیم برق سرقتی در “اسلام آبادغرب”

کشف یک تن سیم برق سرقتی در “اسلام آبادغرب”
 فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام یک باند ۳ نفره سرقت سیم برق در “اسلام آبادغرب” و کشف یک تن سیم و کابل برق مسروقه از آن ها خبر داد.

به گزارش الوند، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از وقوع سرقت های متعدد سیم و کابل برق در شهرستان “اسلام آبادغرب”، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با انجام تحقیقات گسترده و گشتزنی های هدفمند موفق به شناسایی یک سارق حرفه ای سیم برق شده و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه سارق دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب ۷۵ فقره سرقت با همدستی ۲ نفر دیگر در شهرستان “اسلام آبادغرب” اعتراف کرد، افزود: ماموران پلیس آگاهی در ادامه موفق به دستگیری دیگر اعضای باند شدند.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: سارقان دستگیر شده سیم برق در بازجویی ها عنوان کردند سیم های سرقتی را به یک مالخر فروخته اند که این فرد هم در ادامه دستگیر و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازرسی های لازم از منزلش به عمل آمد.

وی یادآور شد: در بازرسی های انجام شده یک تن انواع سیم برق رشته ای، فشار قوی و مسی سرقتی کشف و پس از تشکیل پرونده هر ۴ نفر برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=3502