تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
0

کشف و معدوم سازی ۳ تن کنسروجات فاسد در کرمانشاه  

  • کد خبر : 4922
  • ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۹
کشف و معدوم سازی ۳ تن کنسروجات فاسد در کرمانشاه   

کشف و معدوم سازی ۳ تن کنسروجات فاسد در کرمانشاه

معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه  از کشف ۸ هزار و ۴۰۰ قوطی انواع کنسروجات تاریخ مصرف گذشته به وزن ۳ تن خبر داد و گفت: تمامی محموله فاسد کشف شده به منظور جلوگیری از ورود آن ها به بازار معدوم شد

 

 

به گزارش الوند _ سرهنگ “محمدرضا یاری” اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پاسگاه چالابه کرمانشاه مبنی بر نگهداری تعداد زیادی مواد غذایی کنسرو شده تاریخ مصرف گذشته در شهرک صنعتی فرامان، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پس از انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی یک شرکت تولید موادغذایی که اقدام به نگهداری کنسروجات تاریخ مصرف گذشته می کرد، شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

سرهنگ یاری تصریح کرد: در این بازرسی ۸ هزار و ۴۰۰ قوطی انواع کنسروجات تاریخ مصرف گذشته به وزن حدود ۳ تن که فاقد هرگونه مارک و علامت تجاری بود کشف شد.

معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه ارزش محموله کشف شده به یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال می رسد، از معدوم سازی تمامی کنسروجات کشف شده به منظور عدم ورود آن ها به بازار و چرخه مصرف خبر داد.

وی در پایان گفت: در این راستا نیز یک نفر دستگیر و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=4922