تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳ 23 ذو القعدة 1445 Thursday, 30 May , 2024
0

کشف و ضبط ۵۲ هزار میلیارد ریال کالای قاچاق در آذربایجان غربی

  • کد خبر : 7490
  • ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۴
کشف و ضبط ۵۲ هزار میلیارد ریال کالای قاچاق در آذربایجان غربی

کشف و ضبط ۵۲ هزار میلیارد ریال کالای قاچاق در آذربایجان غربی

استاندار آذربایجان غربی عنوان کرد: با تلاش سربازان گمنام امام زمان( عج)، یکی از باندهای سازمان یافته قاچاق کالا در مرزهای جنوب استان، شناسایی و با همراهی دستگاه قضایی برخوردهای قانونی انجام شد.

 

به گزارش الوند _ محمدصادق معتمدیان با اشاره به کشف و ضبط بیش از ۵۰ هزار قلم انواع لوازم خانگی در این محموله بزرگ قاچاق، افزود: ارزش ریالی محموله کشف شده، ۵۲ هزار میلیارد ریال برآورد شده است.

 

وی با بیان اهمیت مبارزه با قاچاق کالا در رشد تولید و مهار تورم، اتخاذ تدابیر همه‌جانبه در راستای مبارزه با قاچاق کالا را ضروری دانست.

 

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تولید داخلی به عنوان یکی از مولفه‌های اصلی و اساسی و موتور محرکه پیشرفت اقتصادی مطرح است،یادآور شد : هر آنچه برای تقویت این اصل تلاش شود به همان میزان روند دستیابی به توفیقات اقتصادی با سرعت و شتاب فزاینده‌تری همراه خواهد شد.

 

معتمدیان با قدردانی از مجموعه وزارت اطلاعات، و دیگر دستگاه های متولی در امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز تصریح کرد: کشف و ضبط محموله قاچاق مذکور، در راستای تحقق سیاست های دولت سیزدهم و در حمایت از تولید داخلی و اشتغال انجام گرفته است.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7490