تاریخ : جمعه, ۲۲ تیر , ۱۴۰۳ 6 محرم 1446 Friday, 12 July , 2024
1

کشف بيش از ۵۶ کيلوگرم مواد مخدر ترياک در۲ عمليات مشترک پليسی در همدان

  • کد خبر : 3506
  • ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
کشف بيش از ۵۶ کيلوگرم مواد مخدر ترياک در۲ عمليات مشترک پليسی در همدان

کشف بيش از ۵۶ کيلوگرم مواد مخدر ترياک در۲ عمليات مشترک پليسی در همدان

فرمانده انتظامي استان همدان از کشف ۵۶ کيلو و ۷۰۰ گرم مواد مخدر ترياک در ۲ عمليات پليس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاري انتظامي شهرستان های “ملاير” و “فامنين”، خبر داد.

به گزارش الوند، سردار “سلمان اميري”، در تشريح اين خبر گفت: با تلاش هاي اطلاعاتي کارکنان پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روي ۲ باند قاچاق و توزيع مواد مخدر از نوع مواد مخدر ترياک مشخص شد، این باندها اقدام به انتقال مواد مخدر از استان هاي جنوبي به استان همدان می کنند.

 

وی افزود: با اشراف اطلاعاتی ایجاد شده در یک عمليات ضربتي، کارکنان پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با همکاري انتظامي شهرستان ملاير خودرو سواری متهم را در ورودي شهر ملاير متوقف کردند که در بازرسی از آن، ۴۸ کيلو و ۷۰۰ گرم ترياک کشف و نامبرده دستگیر شد.

 

سردار امیری بیان کرد: در عمليات دوم نيز با همکاري انتظامی شهرستان فامنين خودرو سنگين یک قاچاقچی، در ورودي شهرستان فامنين شناسایي و پس از توقیف در بازرسي از آن، ۸ کيلوگرم مواد مخدر ترياک کشف شد.

 

فرمانده انتظامي استان همدان در پايان با اشاره به این که متهمان با تشکيل پرونده تحويل مرجع قضائي شدند، گفت: همکاري خوب مردم با پليس در اين زمينه، مي تواند مبارزه با قاچاقچيان را سرعت ببخشد و الحمدالله اين مهم در استان همدان در حال انجام است که جاي تشکر از مردم خوب استان را دارد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=3506