تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
2

کشف بيش از ۲۲ کيلوگرم انواع مواد مخدر در تويسرکان

  • کد خبر : 3385
  • ۰۴ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۳
کشف بيش از ۲۲ کيلوگرم انواع مواد مخدر در تويسرکان

کشف بيش از ۲۲ کيلوگرم انواع مواد مخدر در تويسرکان

 جانشین انتظامي استان همدان از کشف ۲۲ کيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياک و ۱۵۴ گرم انواع ديگر موادمخدر با دستگيري يک نفر توزيع کننده در شهرستان “تویسرکان”خبر داد

 

به گزارش الوند، سرهنگ “رضا زارعی” در تشريح اين خبر گفت: در پي کسب اخبار رسیده مبني بر فروش مواد مخدر توسط شخصي به هويت معلوم، مراتب در دستور کار پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان تويسرکان قرار گرفت.

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتي، تعقيب و مراقبت سوژه در ساعات مختلف و زير نظر گرفتن اماکني که سوژه در آن رفت و آمد داشت، پس از هماهنگي قضائي از مغازه و منزل متهم، بازرسي انجام گرفت.

سرهنگ زارعی ادامه داد: در بازرسی از محل های ذکر شده، مقدار۲۲ کيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياک، مقدار۱۵۴گرم انواع ديگرمواد مخدر، ۳۰عدد قرص متادون، ۲ حقه وافور کامل، یک عدد افشانه غير مجاز دفاع شخصي ، ۲ دستگاه ترازوي توزين مواد، تعداد ۸ قبضه سلاح سرد قمه در ابعاد مختلف ، مبلغ ۱۰۲ دلار ارز خارجي و مبلغ ۶۳ میلیون و۵۲۰ هزار ريال پول نقد در اشکال و مبالغ مختلف اسکناس که حاصل از فروش مواد مخدر بود، کشف شد.

جانشین انتظامي استان همدان با اشاره به اينکه متهم به همراه مواد و آلات مکشوفه جهت سير مراحل قانوني و تشکيل پرونده قضائي به پليس مبارزه با مواد مخدر دلالت و دراين خصوص پرونده مقدماتي قضائي تشکيل شده است، افزود:  متهم با صدور قرار روانه زندان شد.

این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان عزیز در صورت برخورد با هرگونه خبر مبني بر نگهداري وخريد و فروش موادمخدر، مراتب را بلافاصله از طريق تلفن سه رقمي ۱۱۰ به پليس گزارش دهند.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=3385