تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳ 23 ذو القعدة 1445 Thursday, 30 May , 2024
0

کرمانشاه متناسب با نقش منطقه‌ای خود از اعتبارات ملی بهره‌مند شود

  • کد خبر : 8963
  • ۰۷ آذر ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۹
کرمانشاه متناسب با نقش منطقه‌ای خود از اعتبارات ملی بهره‌مند شود

 کرمانشاه متناسب با نقش منطقه‌ای خود از اعتبارات ملی بهره‌مند شود

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه باید غفلت‌های گذشته درباره برخی ردیف‌های ملی بودجه، جبران شود، گفت: استان های متعددی در حوزه های مختلف خدماتی، درمانی، کشاورزی و دامپروری از خدمات کرمانشاه بهره مند هستند و لازم است استان ما متناسب با این نقش‌های منطقه‌ای از اعتبارات ملی بهره مند شود.

به گزارش صنعت _  محمدطیب صحرایی روز سه شنبه در نشست شورای برنامه ریزی استان کرمانشاه بیان داشت : برای اداره عالمانه و مجاهدانه استان نیازمند مصوبات کارشناسی‌ شده، آینده‌نگرانه و کلان‌نگرانه هستیم تا به نتایج بهتری دست پیدا کنیم.

وی افزود: دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی با هماهنگی دستگاه‌های عضو، اولویت‌های بودجه ۱۴۰۳ را جمع بندی کند تا در نشست آتی مورد مباحثه کارشناسی قرار گیرد.

استاندار کرمانشاه بودجه ۱۴۰۳ را پله‌ای برای ارتقای پایه بودجه‌ای استان قلمداد کرد و گفت: در سال‌های گذشته غفلت‌های مهمی پیرامون برخی ردیف‌های ملی صورت گرفته که باید دستگاه‌های مختلف با پیگیری‌های مداوم این کاستی‌ها را جبران کنند.

نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه یادآور شد: خوشبختانه برنامه‌های حوزه محرومیت زدایی با همکاری قرار امام حسن مجتبی علیه السلام به خوبی پیش می رود و در این عرصه شاهد اتفاقات بسیار خوب و پرشتابی هستیم.

صحرایی همچنین بر تناسب بودجه‌های استانی با نقش‌های منطقه‌ای تاکید کرد و گفت: استان کرمانشاه در حوزه تولیدات دامی به امنیت غذایی ۴ استان کمک می‌کند و در سطح ملی هم باید تلاش کنیم سهم مناسبی از اعتبارات را جذب کنیم.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8963