تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
1

چهار هزار میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به استان همدان محقق شده است

  • کد خبر : 8994
  • ۱۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۶
چهار هزار میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به استان همدان محقق شده است

چهار هزار میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به استان همدان محقق شده است

استاندار همدان گفت :چهار هزار میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور و هیات دولت سیزدهم به استان همدان محقق شده است و یک اعتبار مناسب نیز به زودی به استان پرداخت می‌شود.

به گزارش صنعت_ علیرضا قاسمی فرزاد روز پنجشنبه در شورای اداری استان همدان اظهار داشت: مهمترین موضوع قابل توجه امروز ما، انتخابات اسفند ماه است که دشمنان همه توان خود را به کار گرفته‌اند تا نظام را در این انتخابات دچار چالش کنند.

وی افزود: دشمنان تلاش می کنند مشارکت را در انتخابات کاهش دهند و امنیت را دچار خدشه کنند بنابراین همه ما باید همت کنیم تا انتخابات پیش رو، با شور و حضور پر صلابت مردم، یک بار دیگر نقشه‌های شوم دشمن را بر ملا کنند.

استاندار همدان تصریح کرد: پروژه آبرسانی به شهر همدان یکی از مهمترین طرح‌های عمرانی استان بود که به همت دولت سیزدهم سال گذشته به ثمر نشست.

وی با بیان اینکه تامین آب آشامیدنی سالم و پایدار از مهم ترین اولویت‌های ما است، عنوان کرد: مسائل زیرساختی پروژه آبرسانی بلند مدت از سد تالوار به همدان حل شده است و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال به طور کامل بهره برداری شود.

نماینده عالی دولت در استان همدان تاکید کرد: نزدیک به ۲ هزار پروژه عمرانی خرد و کلان در استان همدان در دست اقدام داریم که از اعتبارات سفر رییس جمهور، اعتبارات ملی و استانی برای تکمیل آن استفاده می‌شود.

وی گفت: چهار هزار میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور و هیات دولت سیزدهم به استان همدان محقق شده است و یک اعتبار مناسب به زودی به استان پرداخت می‌شود.

استاندار همدان با اشاره به اینکه امنیت امروز کشور حاصل تلاش‌های مجاهدانه نیروی انتظامی و دستگاه امنیتی است، خاطرنشان کرد: مایوس کردن مردم، تبدیل رقابت انتخابات به درگیری و چالش‌های منطقه‌ای و خدشه دار کردن سلامت انتخابات از اهداف پیش روی دشمن است.

قاسمی فرزاد یادآور شد: از منتخبان مردم می‌خواهیم فکری برای اصلاح قانون داشته باشند چراکه در هم‌تنیدگی قوانین، مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده است که باید اصلاح شود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8994