تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
2

پیگیری مصوبات سفر رییس جمهور به استان لرستان محور دیدار استاندار لرستان با معاون اجرایی رئیس جمهور

  • کد خبر : 6269
  • ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۴
پیگیری مصوبات سفر رییس جمهور به استان لرستان محور دیدار استاندار لرستان با معاون اجرایی رئیس جمهور

پیگیری مصوبات سفر رییس جمهور به استان لرستان محور دیدار استاندار لرستان با معاون اجرایی رئیس جمهور

استاندار لرستان با دکتر منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور دیدار و تامین اعتبار پروژه های مربوط به مصوبات سفر ریاست جمهور به این استان را پیگیری کرد . 

 

 

 

به گزارش الوند _ فرهاد زیویار در رابطه با این دیدار اظهار داشت: در ادامه پیگیری ها برای به نتیجه رساندن مصوبات سفر ریاست محترم جمهور به استان، طبق برنامه ریزی جلسه ای با معاون اجرایی رئیس جمهور در تهران برگزار و گزارشی از آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های مربوط به مصوبات سفر و همچنین اعتبارات اختصاص یافته به معاون اجرایی رئیس جمهور تقدیم شد .

 

وی ادامه داد: آزاد سازی کامل قلعه تاریخی فلک افلاک و مجموعه باغ گلستان از موضوعات مهمی بود که مورد بحث قرار گرفت و گزارش کاملی از آخرین وضعیت این مجموعه تاریخی – فرهنگی با هدف تامین اعتبار مورد نیاز جهت ساماندهی آن ارایه گردید .

 

نماینده عالی دولت در استان لرستان افزود: پیگیری تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای رفع مشکلات پروژه راهبردی راه آهن دورود _ خرم آباد نیز در جلسه امروز پیرامون آن بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات خوبی در این رابطه اتخاذ گردید.

 

دکتر زیویار یاد آور شد: پروژه سد معشوره دیگر محور مهم جلسه امروز با معاون اجرایی رئیس جمهور بود که گزارشی از روند اقدامات صورت گرفته به منظور اجرایی نمودن پروژه مذکور ارائه شد و با توجه به انتفاع مردم چند شهرستان در صورت بهره برداری از پروژه سد معشوره بویژه در فصول گرم و کم آبی، بر لزوم تسریع در تأمین اعتبار این پروژه نیز تاکید شد .

 

وی تصریح کرد: با توجه به در پیش بودن دور دوم سفر رییس‌جمهور محترم و معاون اجرایی رئیس جمهور به استان، مقدمات این سفر مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت .

 

گفتنی است دکتر منصوری معاون اجرایی رییس جمهور در پایان این جلسه ضمن اعلام آمادگی برای پیگیری و مساعدت در اجرای مصوبات سفر، بر لزوم انجام کمک ها به استان تاکید کرد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6269